Ekspert finansowy
Pomagamy podejmować dobre decyzje finansowe

Lokata na Start wygrywa rankingi

News Opublikowano: 06-10-2016
lokata

Plus Bank ma powody do zadowolenia, jego Lokata na Start została doceniona przez specjalistów rynku finansowego, zajmując pierwsze miejsce w rankingu serwisu Bankier, dotyczącym lokat zakładanych na 3 miesiące. Skoro portal wyróżnił depozyt Plus Banku, przyjrzymy się, jakie konkretnie zalety posiada ta kwartalna lokata?

Lokata na trzy miesiące – dlaczego warto?

Lokata na Start to produkt oszczędnościowy, który adresowany jest do klientów posiadających rachunek osobisty Plus Bank i nie korzystających do tej pory z lokat terminowych tej instytucji finansowej. Depozyt mogą założyć tylko Ci oszczędzający, którzy otworzyli ROR nie później, niż w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Dosyć o minusach, przejdźmy do zalet tej oferty.

Największym plusem jest całkiem atrakcyjne oprocentowanie lokaty na poziomie 4% w skali roku. Minimalna kwota, jaką musi wpłacić na lokatę każdy oszczędzający to 1000 złotych, a maksymalna 10 000 złotych. Warto dodać, że klient może zerwać lokatę po każdym pełnym okresie odsetkowym (co miesiąc), bez ryzyka utraty wypracowanych dotychczas odsetek.

Elastyczny przedział kwotowy, możliwość dosyć swobodnego dysponowania zgromadzonymi środkami oraz wysokie (i stałe) oprocentowanie depozytu to niewątpliwie najmocniejsze punkty oferty oszczędnościowej Puls Banku, które zdecydowały o sukcesie tej lokaty.

Jak założyć wyróżnioną Lokatę na Start? Wystarczy zadzwonić na infolinię banku lub odweidzić osobiście jeden z jego licznych oddziałów.

Malwina
Oceń:
Ocena: 0.0/5 (liczba glosow: 0)
Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *