Ekspert finansowy
Pomagamy podejmować dobre decyzje finansowe

Lokata na 3 miesiące w BGŻ Optima – promocja

News Opublikowano: 20-07-2016
kobieta

W wakacje jedni wydają pieniądze na podróże, a inni je inwestują. Interesującą okazję dedykowaną dla oszczędzających przygotował BGŻ Optima w lipcu 2016 roku. Nowi klienci mogą założyć lokatę bankową 3%, na której możemy zdeponować do 100 000 złotych. Przyjrzyjmy się bliżej warunkom tej ciekawej promocji.

Lokata 3% do 100 000 złotych – podstawowe informacje

Lipcowa oferta BGŻ Optima skierowana jest wyłącznie do osób, które nie są jeszcze klientami banku. Aby móc założyć Lokatę Bezkarną z całkiem przyzwoitym oprocentowaniem na poziomie 3% trzeba również złożyć wniosek o rachunek osobisty w tej instytucji finansowej. Zgodnie z warunkami regulaminu promocji, jeden klient może założyć tylko jeden depozyt.

Posiadacz lokaty może ulokować na rachunku od 1000 do 100 000 złotych, dzięki czemu z oferty mogą skorzystać zarówno oszczędzający z większym, jak i mniejszym kapitałem. Środki można zdeponować na 90 dni. Podkreślmy, że aby skorzystać z atrakcyjnego oprocentowania lokaty, należy o nią wnioskować równocześnie ze złożeniem wniosku o rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy.

Najnowsza oferta BGŻ Optima jest naprawdę godna zainteresowania. Pewnym mankamentem jest z pewnością konieczność skorzystania z dodatkowego produktu banku (założenie rachunku osobistego). Jednak mimo to warto rozważyć udział w promocji. Okazyjne oprocentowanie lokaty bankowej BGŻ Optima będzie dostępne dla nowych klientów tej instytucji finansowej aż do 24 października bieżącego roku.

Malwina
Oceń:
Ocena: 0.0/5 (liczba glosow: 0)
Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *