Ekspert finansowy
Pomagamy podejmować dobre decyzje finansowe

Lokata na 3-miesiące dla kibiców – aktualizacja oprocentowania

News Opublikowano: 22-06-2016
pilka

Piłkarskie święto trwa w najlepsze. Jak zapowiadaliśmy już wcześniej bank Credit Agricole zaoferował w czerwcu 2016 roku fanom piłki nożnej lokatę na 90 dni, której oprocentowanie będzie rosło proporcjonalnie do sukcesów polskiej drużyny piłkarskiej. Ostatni mecz Polska – Ukraina rozegrany 21 czerwca zakończył się dla nas zwycięstwem, co oznacza, że oprocentowanie depozytu wynosi aktualnie 3,2%.

Oprocentowanie Lokaty Piłkarskiej rośnie

Na początek przypomnijmy warunki czerwcowej promocji. Lokatę Piłkarską mogą założyć wszyscy nowi klienci Credit Agricole. Depozyt należy założyć do 24 czerwca tego roku, a następnie zasilić rachunek kwotą od 1000 do 10 000 złotych. Na jednego klienta może przypadać tylko jeden depozyt.

W jaki sposób Credit Agricole zmienia oprocentowanie lokaty kwartalnej związanej z rozgrywkami piłki nożnej? Jeśli polska reprezentacja wygra z przeciwnikiem, bank każdorazowo podnosi oprocentowanie depozytu o 0,2%. W przypadku przegranej biało-czerwonych lub remisu bez żadnego gola lokata pozostaje na takim samym poziomie. Remis, w którym padła bramka na naszą korzyść oznacza wzrost oprocentowania depozytu o 0,1%. Dzięki wczorajszej wygranej lokata wzrosła o wspomniane 0,2%.

Podwyżki oprocentowania proponowane przez Credit Agricole nie są może oszałamiające, ale dzięki tej ofercie każda wygrana naszej reprezentacji może być powodem do podwójnej radości. Przypominamy, aby przeczytać skrupulatnie treść regulaminu promocji, zanim otworzymy depozyt.

Malwina
Oceń:
Ocena: 0.0/5 (liczba glosow: 0)
Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *