Ekspert finansowy
Pomagamy podejmować dobre decyzje finansowe

Lokata Jesienny Seans dla zamożnych – Idea Bank

News Opublikowano: 13-10-2016
pieniadze

Jesień to czas, gdy kilka instytucji finansowych wprowadziło nowe lokaty do swoich ofert produktowych. W październiku 2016 Idea Bank zaoferował oszczędzającym nową propozycję depozytu – Lokata Jesienny Seans. Przeanalizujmy szczegóły tej najnowszej propozycji Idea Bank.

Lokata 2,10% na jesień – co warto wiedzieć?

Oprocentowanie lokaty Idea Bank na poziomie 2,10% można uznać za przeciętne, choć w porównaniu z obecną średnią depozytów wynoszącą około 1,40% – jest to jednak znacznie więcej. Lokata zakładana jest na 6 miesięcy. Ile środków możemy zdeponować na rachunku?

Zgodnie z zapisami regulaminu, oszczędzający mogą wpłacić na lokatę od 50 000 złotych do 1 mln złotych – po progach kwotowych nietrudno zauważyć, że lokata ta adresowana jest wyłącznie do klientów dysponujących większą gotówką. Oczywiście nad bezpieczeństwem zgromadzonych środków czuwa BFG.

Warto wspomnieć, że oszczędzający, którzy zdecydują się założyć Lokatę Jesienny Seans otrzymają w ramach bonusu voucher na bilety do kina. Podkreślmy, że depozyt mogą założyć jedynie klienci posiadający Konto Idealne w Idea Bank.

Czy warto skorzystać z październikowej propozycji depozytowej tej instytucji finansowej? Nie jest to zła oferta, ale przed złożeniem wniosku o lokatę, porównajmy jej warunki z propozycjami konkurencyjnych banków, bardzo możliwe, że znajdziemy lepiej oprocentowany depozyt.

Malwina
Oceń:
Ocena: 0.0/5 (liczba glosow: 0)
Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *