Ekspert finansowy
Pomagamy podejmować dobre decyzje finansowe

Lokata jednodniowa 2,45% Idea Bank

News Opublikowano: 30-06-2016
portfel

Czerwiec obfituje w różnorodne oferty depozytowe. Przykładowo Idea Bank w ostatnim czasie przygotował dla swoich klientów bardzo ciekawą propozycję na ulokowanie środków pieniężnych. Wszyscy, którzy do 30 czerwca 2016 roku założą jednodniową lokatę Wakacyjny Seans na 2,45% mogą otrzymać vouchery na bilety do kina. Jak przedstawiają się szczegółowe warunki tej promocji?

Lokata na jeden dzień – podstawowe informacje

Osoby zainteresowane jednodniową lokatą mogą zdeponować na niej od 50 000 złotych do nawet 1 000 000 złotych. Oprocentowanie na poziomie 2,45% jest naprawdę atrakcyjne, biorąc pod uwagę obecną sytuację na rynku depozytów.

Warto dodać, że jeden klient może założyć więcej niż jedną lokatę. Poza tym biorąc udział w promocji zyskamy bilety do kina (do wykorzystania jedynie w kinach Cinema City do 20 grudnia bieżącego roku), co jest całkiem przyjemnym bonusem. Jak założyć lokatę Idea Bank? Wystarczy wypełnić wniosek online dostępny na stronie internetowej instytucji.

Minusem oferty jest fakt, że depozyt mogą założyć jedynie klienci, którzy są posiadaczami rachunku osobistego w Idea Bank. Akcja promocyjna zakończy się 30 czerwca bieżącego roku, nie pozostało więc już wiele czasu.

Jeśli nigdy nie korzystaliśmy z produktów oszczędnościowych Idea Bank, warto również zwrócić uwagę na inne, lepiej oprocentowane depozyty jak na przykład kwartalna Lokata HAPPY 4% dla osób dysponujących nieco mniejszym kapitałem (do 10 000 złotych) lub Lokata HAPPY Plus 3,25% dla klientów z większymi oszczędnościami (do 100 000 złotych).

Malwina
Oceń:
Ocena: 0.0/5 (liczba glosow: 0)
Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *