Ekspert finansowy
Pomagamy podejmować dobre decyzje finansowe

Lokata inwestycyjna BGŻ BNP Paribas znów dostępna

News Opublikowano: 13-01-2017

Lokata inwestycyjna w Banku BGŻ BNP Paribas to produkt, który cieszył się sporym zainteresowaniem w poprzednich edycjach. Jak czytamy na stronie instytucji finansowej, w styczniu 2017 roku wystartowała kolejna subskrypcja tego produktu. Przyjrzyjmy się z bliska warunkom lokaty BGŻ BNP Paribas. Czy warto w nią zainwestować?

Lokata inwestycyjna BGŻ BNP Paribas – podstawowe informacje

Na początek przypomnijmy, że lokata inwestycyjna BGŻ BNP Paribas jest objęta 100% gwarancją środków, zakładana jest na 24 miesiące. Minimalna kwota, jaką musi zainwestować każdy zainteresowany to 4000 złotych.

Ile wynosi oprocentowanie lokaty? Wszystko zależy od kursu USD/PLN. Jednak jak sądzą rynkowi specjaliści, posiadacze lokaty mogą zyskać nawet 6,00% w ciągi dwóch lat jej trwania -€“ to całkiem niezły wynik. Potencjalna kwota za zerwanie lokaty przed upływem regulaminowych 24 miesięcy nie może przekroczyć 1,00%. Warto dodać, że BGŻ BNP Paribas nie pobiera żadnych opłat wstępnych.

Do subskrypcji lokaty można dołączyć do końca stycznia bieżącego roku (wystarczy odwiedzić jedną z placówek banku), nie pozostało więc już zbyt wiele czasu.

Malwina
Oceń:
Ocena: 0.0/5 (liczba glosow: 0)
Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *