Ekspert finansowy
Pomagamy podejmować dobre decyzje finansowe

Lokata inwestycyjna 5,00% w Deutsche Banku

News Opublikowano: 04-04-2017

Wszyscy oszczędzający, którzy zastanawiają się, co zrobić, aby zgromadzone pieniądze „same na siebie pracowały”, powinni zainteresować się bliżej propozycją depozytową Deutsche Banku, którą instytucja wprowadziła do swojej oferty w marcu 2017 roku. O co dokładnie chodzi? Szczegóły w dalszej części wpisu.

Podstawowe parametry lokaty inwestycyjnej Deutsche Bank

„Inwestycyjny Duet – Pakiet Srebrny” to oferta Deutsche Banku, której filarem jest kwartalna lokata oprocentowaniem na poziomie 5,00% w skali roku połączona z funduszem inwestycyjnym. Nie da się ukryć, że oprocentowanie depozytu tej instytucji jest bardzo okazyjne. Plusem oferty jest również niski próg minimalny wpłaty – tylko 1000 złotych.

Bank nie nałożył też ograniczeń odnośnie kwoty maksymalnej, jaką może zdeponować klient, co sprawia, że z oferty mogą skorzystać zarówno osoby zamożne, jak i te dysponujące skromniejszym kapitałem. Klient może inwestować w fundusze o większym bądź mniejszym stopniu ryzyka, w zależności od preferencji (do wyboru jest ponad pół tysiąca różnych zagranicznych funduszy!).

Jeśli posiadamy przynajmniej 1000 złotych oszczędności i lubimy produkty inwestycyjne, warto zainteresować się ofertą Deutsche Banku.

 

Malwina
Oceń:
Ocena: 0.0/5 (liczba glosow: 0)
Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *