Ekspert finansowy
Pomagamy podejmować dobre decyzje finansowe

Lokata Idea Bank w Czarny Piątek!

News Opublikowano: 25-11-2016

Tzw. Black Friday, czyli Czarny Piątek to prawdziwe święto dla łowców promocji. W tym dniu nie tylko galerie handlowe organizują obniżki cen produktów, ale i banki zachęcają klientów do skorzystania z usług na wyjątkowo korzystnych warunkach. Przykładowo Idea Bank przygotował z okazji Czarnego Piątku (25 listopada 2016) specjalną lokatę.

Promocyjna lokata Idea Bank – jakie jest jej oprocentowanie?

Wchodząc na stronę internetową instytucji finansowej na próżno można szukać szczegółowych informacji o oprocentowaniu najnowszej lokaty, czy innych podstawowych parametrach produktu. Jedyne informacje, jakie udało nam się uzyskać, to fakt, że lokata będzie dostępna dla potencjalnych zainteresowanych tylko dzisiaj (z tego, co wiemy można ją zakładać maksymalnie do 22:00), ale o której godzinie będzie można ją założyć i poznać szczegóły? Nikt tego nie wie.

Przypuszczamy, że bank zaoferuje deponentom około 2,70-3,00% biorąc pod uwagę produkty oszczędnościowe konkurencji, ale być może zostaniemy zaskoczeni jeszcze lepszymi warunkami. Nie pozostaje nic innego jak regularne odświeżanie strony internetowej Idea Banku i cierpliwe czekanie na odsłonę Lokaty Black Friday.

Trzeba przyznać, że Idea Bank potrafi zwrócić na siebie uwagę klientów oraz rozbudzić ich ciekawość i jest prawdziwym mistrzem w marketingowych zagraniach, o czym przekonaliśmy się już wielokrotnie.

Malwina
Oceń:
Ocena: 0.0/5 (liczba glosow: 0)
Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *