Ekspert finansowy
Pomagamy podejmować dobre decyzje finansowe

Lokata Idea Bank powraca do oferty

News Opublikowano: 11-09-2016
lokata bankowa

Lokata Bezkonkurencyjna to jeden z najpopularniejszych depozytów Idea Bank, który cyklicznie powraca do oferty instytucji finansowej. Nie inaczej jest w sierpniu 2016. Przeanalizujmy podstawowe parametry tej krótkoterminowej lokaty – dla kogo dedykowana jest ta propozycja? Zapraszamy do dalszej części wpisu.

Lokata Idea Bank na miesiąc – to musisz o niej wiedzieć

Lokata Bezkonkurencyjna to depozyt, który zakładamy na 30 dni. Oprocentowanie produktu wynosi 2,75%, co w porównaniu z innymi propozycjami miesięcznych depozytów konkurencyjnych banków jest dosyć średnią stawką.

Jak przedstawia się kwestia limitów kwot, jakie możemy zdeponować na rachunku? Lokatę mogą założyć zarówno oszczędzający z symbolicznym, jak i naprawdę dużym kapitałem – zakres wynosi od 500 złotych do 1 000 000 złotych (przypominamy, że Bankowy Fundusz Gwarancyjny obejmuje ochroną depozyty do 100 000 złotych). Po założeniu lokaty mamy 5 dni na zasilenie rachunku pieniędzmi.

Plusem oferty jest fakt, że Idea Bank nie wymaga od nas dobierania żadnych dodatkowych produktów (np. konto osobiste). Kto może założyć Lokatę Bezkonkurencyjną? Oferta jest skierowana do wszystkich, zarówno nowych, jak i stałych klientów. Warto podkreślić, że instytucja nie określiła terminu końcowego oferty, lokata może więc przestać być dostępna praktycznie w każdej chwili, dlatego jeśli myślimy o bezpiecznej inwestycji zgromadzonych oszczędności – nie ma co zwlekać.

Malwina
Oceń:
Ocena: 0.0/5 (liczba glosow: 0)
Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *