Ekspert finansowy
Pomagamy podejmować dobre decyzje finansowe

Lokata Bezkompromisowa BGŻ Optima z bonusem

News Opublikowano: 01-12-2016
kobieta

BGŻ Optima nie zwalnia tempa. Z okazji swoim 5-tych urodzin przygotował dla swoich klientów kolejną promocję. Wszyscy, którzy założą Lokatę Bezkompromisową za pośrednictwem serwisu Groupon do 15 grudnia bieżącego roku, mogą otrzymać 135 złotych premii.

Lokata Bezkompromisowa BGŻ Optima z premią – szczegóły promocji

Lokata BGŻ Optima z premią jest oprocentowana na poziomie 3,00%, co jest całkiem atrakcyjną propozycją. Jak założyć ten krótkoterminowy depozyt? Należy zakupić specjalny kupon na Grouponie (za kwotę 5 złotych) oraz do połowy grudnia 2016 wypełnić promocyjny formularz.

Kto może założyć Lokatę BGŻ Optima i zyskać bonusowe 135 złotych? Oferta zawiera pewne wyłączenia, zgodnie z obowiązującym regulaminem z promocji wyłączeni są wszyscy klienci, którzy w ciągu ostatniego roku założyli rachunek osobisty BGŻ Optima.

To nie wszystko, warto podkreślić, że aby zyskać dodatkowe środki, musimy założyć nie tylko lokatę, ale i konto osobiste (na jego aktywację mamy czas do 31 grudnia tego roku). Bezwzględnym warunkiem, który musi spełnić każdy posiadacz Lokaty Bezkompromisowej jest utrzymanie salda na poziomie przynajmniej 1000 złotych do 20 lutego 2017.

Dopiero po spełnieniu tych wszystkich warunków otrzymamy 135 złotych nagrody, ale uwaga w walucie Groupon, co zdecydowanie obniża atrakcyjność całej akcji promocyjnej. Czy warto brać udział w promocji? Jeśli często korzystamy z zakupów grupowych na wyżej wymienionej platformie – to tak.

Malwina
Oceń:
Ocena: 0.0/5 (liczba glosow: 0)
Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *