Ekspert finansowy
Pomagamy podejmować dobre decyzje finansowe

Lokata 3,5% Credit Agricole – aktualizacja

News Opublikowano: 02-07-2016
mecz

Piłkarskie rozgrywki mogą dostarczyć nie tylko emocji, ale i finansowych korzyści tym, którzy zdecydują się na założenie specjalnego depozytu. Mimo że polska reprezentacja odpadła z Mistrzostw Europy w piłce nożnej, zdobyliśmy 1 punkt, w konsekwencji czego bank Credit Agricole podniósł oprocentowanie Lokaty Piłkarskiej 1/4 finału o 0,1%.

Lokata kwartalna z wyższym oprocentowaniem

Przypomnijmy, że lokata na 3 miesiące adresowana jest dla nowych klientów, którzy planują zdeponować od 1000 do 10 000 złotych oszczędności. Jeden klient może założyć tylko jedną Lokatę Piłkarską. Każdy uczestnik promocji musi wypełnić dedykowany formularz na stronie internetowej banku Credit Agricole.

Warto podkreślić, że depozyt na 3,5% (co jest już całkiem atrakcyjną stawką) w skali roku nie jest odnawialny. Jednak znajdziemy na rynku lokaty kwartalne z podobnym, a nawet wyższym oprocentowaniem (np. Lokata HAPPY Idea Bank). Jak czytamy w regulaminie, Credit Agricole wypłaci nam wypracowane odsetki standardowo pod koniec okresu lokacyjnego.

Pamiętajmy, że aby skorzystać z podwyższonego oprocentowania, musimy założyć depozyt za pośrednictwem aplikacji mobilnej i być posiadaczami rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego Credit Agricole lub go założyć. Wnioski o Lokatę Piłkarską na 90 dni można wysyłać do 3 lipca 2016 roku, nie pozostało więc już zbyt dużo czasu. Więcej szczegółowych informacji na temat lokaty znajdą Państwo na głównej stronie internetowej banku Credit Agricole.

Malwina
Oceń:
Ocena: 0.0/5 (liczba glosow: 0)
Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *