Ekspert finansowy
Pomagamy podejmować dobre decyzje finansowe

Lider wśród lokat do 10 000 złotych w Banku Spółdzielczym

News Opublikowano: 03-04-2017

Jak wiadomo dobra lokata z atrakcyjnym oprocentowaniem, oparta na korzystnych warunkach dla potencjalnego deponenta jest na wagę złota. W marcu 2017 roku najlepszą 3-miesięczną lokatę do 10 000 złotych znajdziemy w Banku Spółdzielczym w Ciechanowie. Przeanalizujmy warunki tego produktu.

Lokata w Banku Spółdzielczym w Ciechanowie – podstawowe warunki

Na wstępie wspomnijmy o tym, co najbardziej interesuje koneserów lokat, czyli o oprocentowaniu, które w przypadku tego produktu wynosi 2,05%. Jeszcze rok, czy dwa lata temu mało kto uznałby takie oprocentowanie za korzystne, jednak w obliczu aktualnej sytuacji na rynku depozytów, jest to jedna z lepszych bankowych ofert.

Z pewnością na korzyść tej lokaty przemawia brak konieczności korzystania z dodatkowych produktów jak na przykład rachunek osobisty, czy ubezpieczenie. Klient zakłada krótkoterminową lokatę i to wszystko, bez żadnych extra warunków.

Po upływie regulaminowego kwartału posiadacz lokaty pomnoży swoje oszczędności o około 42 złote. Jak założyć depozyt? Wszystkie formalności możemy załatwić zdalnie, wypełniając elektroniczny wniosek, dzięki temu z oferty mogą skorzystać również te osoby, które nie mieszkają w Ciechanowie.

Malwina
Oceń:
Ocena: 0.0/5 (liczba glosow: 0)
Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *