Leasing operacyjny i finansowy samochodów, maszyn i urządzeń

Leasing to dobre rozwiązanie na pozyskanie kapitału dla firmy, która np. dużo inwestuje i z tego powodu nie jest w stanie wykazać przed bankiem wystarczających dochodów w celu uzyskania kredytu.

Albo firma istnieje od niedawna, co w sytuacji, gdy banki oczekuj, aby działalność trwała co najmniej od roku również uniemożliwia zaciągnięcie kredytu na firmę.

Kolejna sytuacja – to chęć wrzucenia w koszty auta w okresie np. roku czy trzech lat – przy kredycie musimy amortyzować je przez 5 lat.

Nie można zapominać także i podstawowej zalecie leasingu – nie jest liczona tutaj zdolność kredytowa, jak w przypadku kredytu czy pożyczki. Leasing z definicji ma służyć rozwojowi firmy, zatem przy jego udzielaniu niezmiernie rzadko sprawdzana jest zdolność kredytowa – przede wszystkim dotyczy to leasingu z wpłatą własną na poziomie 0%.

To tylko kilka z zalet leasingu nad kredytem i sytuacji, w których warto rozważyć jego zastosowanie. Niezależnie od tego, czy interesuje Ciebie leasing samochodów, maszyn czy może urządzeń produkcyjnych dla Twojej firmy.

Oceń

Kliknij gwiazdkę aby ocenić

Średnia ocena 0 / 5. Ilość głosów: 0

Jeszcze nikt nie zagłosował, bądź pierwszy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Leasing operacyjny i finansowy samochodów, maszyn i urządzeń Contact Details:
12 312 02 52 customer service ,
Tel:12 312 02 52 , E-mail: biuro(at)fe24.pl
Scroll to top