Ekspert finansowy
Pomagamy podejmować dobre decyzje finansowe

Kredyty dla Profesjonalistów w BIZ Bank – promocja

News Opublikowano: 21-09-2016
pracownik

Dobra wiadomość dla osób zainteresowanych zastrzykiem dodatkowej gotówki. BIZ Bank wprowadził we wrześniu 2016 roku ofertę specjalną, w ramach której klienci mogą otrzymać nawet ponad 230 000 złotych środków pieniężnych na korzystnych warunkach. Przyjrzymy się bliżej tej interesującej propozycji BIZ Banku.

Kredyt gotówkowy na jesień – dlaczego warto?

Kredyt gotówkowy dla Profesjonalistów w BIZ Banku to produkt opart na korzystnych warunkach, który umożliwia realizację wielu biznesowych celów przez osoby prowadzące działalność gospodarczą. Kto może starać się o dodatkowe środki pieniężne? Wszyscy klienci, którzy prowadzą swój biznes od przynajmniej pół roku.

Warto podkreślić, że bank nie wymaga żadnych zabezpieczeń od klientów. Wystarczy przedstawić w banku księgę przychodów i rozchodów za ostatnie pół roku lub aktualne zeznanie podatkowe.

Jak czytamy na stronie banku, szczególnie uprzywilejowani są przedstawiciele następujących profesji: weterynarze adwokaci, architekci, informatycy, lekarze, tłumacze przysięgli, doradczy podatkowi oraz osoby prowadzące biura rachunkowe. Prowizja przy zaciąganiu tego rodzaju kredytu zaczyna się już od 0%, a marża od niecałego punktu procentowego (0,99%).

Przypominamy, że kredyt dla Profesjonalistów na preferencyjnych warunkach będzie dostępny tylko do końca października. Nie pozostało już więc zbyt wiele czasu.

Malwina
Oceń:
Ocena: 0.0/5 (liczba glosow: 0)
Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *