Kredyt technologiczny

Za pomocą kredytu technologicznego, produktu finansowego dosyć mało jeszcze znanego w Polsce, można uzyskać środki na wdrożenie nowoczesnych rozwiązań technologicznych, np. na zakup lub modernizację środków trwałych, wykonanie ekspertyz czy projektów.

Kredyt technologiczny może być udzielony do wysokości 75 procent kosztów kwalifikowanych inwestycji i skierowany jest do przedsiębiorców lub osób fizycznych spełniających kryteria mikro, małego lub średniego przedsiębiorcy.

Jest to dosyć nowy produkt finansowy, na który jednak warto zwrócić uwagę, zwłaszcza, jeżeli firma myśli o inwestycjach w tzw. nowe technologie, gdzie w ramach inwestycji zostaną wdrożone nowoczesne rozwiązania technologiczne.

Bardzo ważne jest tutaj to, że można starać się dodatkowo o zwrot części poniesionych środków  w ramach tzw. premii technologicznej.

Więcej informacji można znaleźć na stronie, która w całości przybliża tzw. kredyt technologiczny – od dokładnego opisu programu, po odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania przez firmy nim zainteresowane.

Oceń

Kliknij gwiazdkę aby ocenić

Średnia ocena 0 / 5. Ilość głosów: 0

Jeszcze nikt nie zagłosował, bądź pierwszy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kredyt technologiczny Contact Details:
12 312 02 52 customer service ,
Tel:12 312 02 52 , E-mail: biuro(at)fe24.pl
Scroll to top