Ekspert finansowy
Pomagamy podejmować dobre decyzje finansowe

Kredyt samochodowy – promocja mBank

News Opublikowano: 12-08-2016
samochod

Kredyt samochodowy to dla wielu kierowców jedyna możliwość na realizację marzeń o własnym aucie. Wszyscy, którzy planują zakup pojazdu z pomocą finansową banku, powinni zwrócić uwagę w sierpniu 2016 na najnowszą promocję internetowego kredytu samochodowego, którą przygotował dla klientów mBank.

Kredyt samochodowy online – podstawowe informacje

Wszyscy kierowcy zainteresowani kredytem na samochód w mBanku, mogą skorzystać z atrakcyjnego oprocentowania produktu w promocji na poziomie 5,39% w skali roku. Promocyjne oprocentowanie obejmuje zarówno nowe, jak i używane pojazdy. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania w przypadku tej oferty wynosi 11,44%.

Od momentu zawarcia umowy kredytowej, klienci mają 60 dni na wybór samochodu, który chcą kupić, mBank przelewa środki na rachunek klienta jeszcze przed zakupem auta. Maksymalna kwota, o jaką mogą wnioskować kredytobiorcy to 150 000 złotych. W przypadku starania się o kredyt powyżej 70 000 złotych, klienci będący w związku małżeńskim muszą odwiedzić mBank ze współmałżonkiem.

Instytucja oferuje klientom dogodny okres kredytowania zadłużenia, wynoszący od 6 do 84 miesięcy. Warto wspomnieć, że bank pobiera 7% prowizję za udzielenie kredytu, a klienci, którzy zechcą skorzystać z opcji karencji w spłacie zobowiązania, muszą uregulować opłatę w wysokości 70 złotych.

Jak wnioskować o kredyt samochodowy mBank? To bardzo proste proste. Można to zrobić wypełniając elektroniczny formularz, odwiedzając placówkę banku lub telefonując na infolinię instytucji.

Mamy nadzieję, że powyższe informacje okażą się dla Państwa przydatne.

Malwina
Oceń:
Ocena: 0.0/5 (liczba glosow: 0)
Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *