Ekspert finansowy
Pomagamy podejmować dobre decyzje finansowe

Kredyt na samochód w wakacje

News Opublikowano: 17-07-2016
samochod

Okres wakacyjny to czas zwiększonych wydatków. Jedni wyjeżdżają na urlop, drudzy remontują mieszkanie, a jeszcze inni kupują auto na raty. Kredyt samochodowy którego banku jest najbardziej atrakcyjny w lipcu 2016 roku? Zapraszamy do zestawienia najkorzystniejszych ofert kredytowych w tym miesiącu.

Najlepsze kredyty samochodowowe

Jedną z najniżej oprocentowanych pożyczek na zakup samochodu w lipcu tego roku oferuje Santander (2,99% to bardzo konkurencyjna stawka). Maksymalny wiek auta, które możemy kupić za pomocą środków pieniężnych pozyskanych od Santandera to 8 lat (nowe lub używane). Instytucja może pożyczyć wnioskującemu nawet do 150 000 złotych. Okres spłaty wynosi do 96 miesięcy. Santander akceptuje różne źródła dochodów klienta.

Kredyt samochodowy BGŻ BNP Paribas ma nieco wyższe oprocentowanie – 3,99%, ale klient może wnioskować nawet o 0,5 mln złotych. Okres kredytowania podobnie jak w przypadku Santandera wynosi 8 lat, jednak klienci mogą sfinansować za pomocą uzyskanych pieniędzy nawet 19-letni samochód.

Inną ofertą godną uwagi jest kredyt samochodowy Getin Bank. Klienci mogą wnioskować o kredyt na samochód do 50 000 złotych (bez zgodny małżonka). W przypadku nowych aut (do roku) oprocentowanie kredytu wynosi 5,49%, właściciele samochodów dwu-sześcioletnich otrzymają kredyt z oprocentowaniem wyższym o jeden punkt procentowy. Dla samochodów powyżej sześciu lat stawka wynosi 8,49%. Maksymalny okres kredytowania to 10 lat.

Powyższe oferty kredytowe są najkorzystniejsze spośród propozycji banków w tym miesiącu. Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu wybór najlepszego kredytu na zakup auta.

Malwina
Oceń:
Ocena: 0.0/5 (liczba glosow: 0)
Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *