Ekspert finansowy
Pomagamy podejmować dobre decyzje finansowe

Kredyt mieszkaniowy Millennium Bank – korzystne zmiany

News Opublikowano: 07-11-2016

Dobra wiadomość dla klientów zainteresowanych zaciągnięciem kredytu hipotecznego w Millennium Banku – jak czytamy na stronie internetowej instytucji, od listopada 2016 bank nie będzie pobierał w ogóle prowizji od kredytobiorców. Przyjrzyjmy się bliżej najnowszej promocji banku, czy jest tu jakieś ukryte „ale”?

Kredyt na mieszkanie bez prowizji

Prowizje od kredytów hipotecznych w niektórych bankach sięgają nawet 4-5%. W porównaniu z takimi stawkami prowizja na poziomie 0% oferowana przez Millennium Bank od początku listopada pozwala na spore oszczędności potencjalnym kredytobiorcom planującym zakup wymarzonych czterech kątów.

Wielu naszych czytelników zastanawia się pewnie jaki jest haczyk w przypadku bezprowizyjnego kredytu Millennium Bank, otóż w nie ma tu żadnych pułapek – klient nie musi spełniać żadnych dodatkowych warunków, aby móc otrzymać kredyt hipoteczny z 0% prowizją.

To nie koniec dobrych wiadomości, klienci, którzy posiadają kartę debetową oraz konto osobiste w Millennium Banku mogą dodatkowo skorzystać z obniżki marży o 0,3%. Wystarczy, że przynajmniej raz w miesiącu dokonają zakupów z wykorzystaniem karty płatniczej o wartości minimum 500 złotych.

Jak widać akcja promocyjna Millennium Bank przedstawia się naprawdę interesująco – jeśli myślimy o kupnie nieruchomości na kredyt hipoteczny, warto złożyć wniosek również w tej instytucji.

Malwina
Oceń:
Ocena: 0.0/5 (liczba glosow: 0)
Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *