Ekspert finansowy
Pomagamy podejmować dobre decyzje finansowe

Kredyt konsolidacyjny w promocji – Millennium Bank

News Opublikowano: 22-03-2017
oszust

Kredyt konsolidacyjny to bardzo przydatny produkt finansowy, który pozwala dłużnikom wyjść obronną ręką z sieci wielu zobowiązań wobec banków. Spłata jednej raty jest o wiele bardziej komfortowa i łatwiejsza, niż spłata kilku rat. W marcu 2017 Millennium Bank przygotował dla wszystkich myślących o konsolidacji swoich długów specjalny kredyt na promocyjnych warunkach.

Czy warto zaciągać kredyt na konsolidację długów w Millennium Banku?

Wszyscy klienci, którzy zdecydują się na połączenie dotychczas zaciągniętych kredytów, mogą liczyć w Millennium Banku na oprocentowanie kredytu konsolidacyjnego na 5,55%. Plusem oferty jest z pewnością poza korzystnym oprocentowaniem brak bankowej prowizji. Bank gwarantuję kredytobiorcy wypłatę środków już następnego dnia po podpisaniu umowy.

Na konsolidację jakich długów możemy sobie pozwolić w ramach tej oferty? Millennium Bank akceptuje konsolidację kredytów samochodowych, kart kredytowych oraz pożyczek gotówkowych. Warto dodać, że jeśli klient w ciągu miesiąca od wzięcia kredytu konsolidacyjnego znajdzie bardziej korzystną ofertę – otrzyma od kredytodawcy 100% zwrotu już zapłaconych odsetek i może liczyć na jeszcze niższe oprocentowanie!

Do kiedy można wnioskować o kredyt konsolidacyjny Millennium Bank? Promocja potrwa do końca czerwca bieżącego roku, mamy więc naprawdę sporo czasu na zastanowienie.

Malwina
Oceń:
Ocena: 0.0/5 (liczba glosow: 0)
Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *