Ekspert finansowy
Pomagamy podejmować dobre decyzje finansowe

Kredyt konsolidacyjny Credit Agricole z niższym oprocentowaniem

News Opublikowano: 05-10-2016

Bank Credit Agricole słynie z bogatej oferty produktów pożyczkowych. W październiku 2016 instytucja przygotowała dla swoich klientów specjalną ofertę. Wszyscy zainteresowani połączeniem swoich produktów zadłużeniowych w jedno, mogą skorzystać z kredytu konsolidacyjnego z promocyjnym oprocentowaniem, obniżonym o 1/3. Przyjrzyjmy się bliżej tej szczególnej akcji promocyjnej.

Kredyt konsolidacyjny Credit Agricole – minus 30%

Klienci, którzy zdecydują się na przeniesienie swoich kredytów i pożyczek do banku Credit Agricole, mogą liczyć na znaczne obniżenie nominalnego oprocentowania kredytu.

Co należy zrobić, aby móc wziąć udział w tej akcji promocyjnej i skonsolidować swoje długi z korzyścią? Pierwszy krok, to złożenie wniosku kredytowego. Następnie klient musi okazać pracownikom Credit Agricole harmonogram spłat pozostałych zadłużeń z innych banków oraz dokument potwierdzający wysokość oprocentowania zobowiązań zaciągniętych w konkurencyjnych instytucjach.

Klienci z kredytami oprocentowanymi na poziomie 9-10% mogą liczyć na obniżkę do 7,20%. Ci, którzy spłacają zobowiązania z oprocentowaniem między 8 a 8,99% będą uprawnieni do obniżki wynoszącej 6,40%. Z kolei kredytobiorcy z produktami zadłużeniowymi oprocentowanymi w przedziale 0% do 6,99% otrzymają oprocentowanie 5%.

Jak czytamy na stronie internetowej instytucji finansowej, akcja promocyjna potrwa do końca 2016 roku. Jeśli rozważamy konsolidację swoich długów, warto zastanowić się nad tą ofertą.

Malwina
Oceń:
Ocena: 0.0/5 (liczba glosow: 0)
Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *