Ekspert finansowy
Pomagamy podejmować dobre decyzje finansowe

Kredyt konsolidacyjny Credit Agricole z niskim oprocentowaniem

News Opublikowano: 04-01-2017

Kredyt konsolidacyjny to dla wielu dłużników jedyne wyjście z pętli kłopotów finansowych. Umożliwia połączenie wszystkich zobowiązań w jedną, niższą ratę. W styczniu 2017 roku bank Credit Agricole przygotował atrakcyjną ofertę kredytu konsolidacyjnego dla wszystkich klientów, którzy mają co najmniej kilka zadłużeń w różnych bankach. Przyjrzymy się bliżej tej nowej propozycji.

Czy warto zaciągać kredyt konsolidacyjny Credit Agricole?

Główną zaletą nowego kredytu konsolidacyjnego Credit Agricole jest niskie oprocentowanie, które wynosi od 4,99% w skali roku w górę – to naprawdę dobre warunki. Spłatę zobowiązania można rozłożyć komfortowo na 120 rat, czyli 10 lat – to standardowe rozwiązanie w przypadku tego rodzaju produktów. O jaką kwotę maksymalnie może wnioskować potencjalny kredytobiorca? Zgodnie z regulaminem, klient może otrzymać od banku do 150 000 złotych na spłatę kart kredytowych, kredytów gotówkowych, ratalnych i samochodowych.

Warto wspomnieć również o prowizji od udzielenia kredytu dla banku, wynosi ona 4,99%. Credit Agricole umożliwia kredytobiorcy dostosowanie terminu spłat comiesięcznej raty do daty otrzymywanego wynagrodzenia, co jest bardzo praktycznym i cennym udogodnieniem. Kredytobiorca może zabezpieczyć spłatę kredytu konsolidacyjnego ubezpieczeniem indywidualnym lub grupowym w ramach dwóch pakietów; podstawowego i rozszerzonego.

Jak zaciągnąć kredyt? Wystarczy udać się do banku z zaświadczeniem o dochodach oraz dowodem osobistym lub złożyć wniosek elektroniczny za pośrednictwem strony internetowej Credit Agricole.

Warto rozważyć tę propozycję konsolidacji długów, jeśli coraz trudniej przychodzi nam regularna spłata różnych zobowiązań.

Malwina
Oceń:
Ocena: 0.0/5 (liczba glosow: 0)
Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *