Ekspert finansowy
Pomagamy podejmować dobre decyzje finansowe

Kredyt hipoteczny z niższą marżą w Deutsche Bank

News Opublikowano: 13-11-2016

Dobra wiadomość dla klientów Deutsche Bank zainteresowanych zaciągnięciem kredytu mieszkaniowego. Od listopada 2016 instytucja finansowa obniżyła marże na kredyty hipoteczne udzielane w złotówkach. Do kiedy potrwa ta akcja promocyjna i czy warto z niej skorzystać? Zapraszamy do dalszej części wpisu.

Kredyt hipoteczny z obniżoną marżą – warunki promocji

Na jak dużą obniżkę marży mogą liczyć potencjalni kredytobiorcy? Wszystko zależy od wybranego pakietu kredytowego. W przypadku pakietu Standard marża po obniżce wyniesie 2,9%, dla pakiety Ubezpieczeniowego będzie to 2,00%, a Inwestycyjnego 1,80%. Istnieje jeszcze opcja skorzystania z pakietu Ubezpieczeniowo-Inwestycyjnego, gdzie marża po obniżce jest na poziomie zaledwie 1,60% – to całkiem atrakcyjna oferta. Wymienione stawki marży dotyczą zarówno zobowiązań kredytowych do 0,5 mln złotych, jak i powyżej tej kwoty.

Kto może złożyć wniosek o kredyt hipoteczny z obniżoną marżą? Wszyscy klienci zainteresowani zaciągnięciem kredytu mieszkaniowego w tej instytucji. Jednak warto podkreślić, że zgodnie z regulaminem beneficjenci programu Mieszkanie dla Młodych nie mogą skorzystać z promocji Deutsche Bank.

Czy warto zaciągnąć kredyt mieszkaniowy w Deutsche Banku? Z pewnością warto zastanowić się nad tą propozycją i porównać z ofertami konkurencji.

Akcja promocyjna potrwa do 31 grudnia bieżącego roku, nie pozostało już więc zbyt wiele czasu na rozpoczęcie starania o kredyt hipoteczny w tym banku.

Malwina
Oceń:
Ocena: 0.0/5 (liczba glosow: 0)
Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *