Kredyt hipoteczny Raiffeisen Polbank

Raiffeisen Polbank

Jaki kredyt hipoteczny może zaoferować Ci Raiffeisen Polbank?

Chciałbyś kredyt w CHF zamienić na PLN lub ... po prostu unieważnić umowę z bankiem?Dowiedz się więcej >

Kredyt hipoteczny to spora odpowiedzialność, jaką biorą na swoje barki kolejni kredytobiorcy. Dla wielu to jedyna szansa na zdobycie wymarzonego mieszkania w satysfakcjonująco krótkim czasie. Taką możliwość daje między innymi kredyt mieszkaniowy przygotowany dla klientów przez Raiffeisen Polbank. Produkt przygotowany przez bank pozwala pokryć koszty maksymalnie 80% wartości nieruchomości, gdy prowizja może wynieść nawet 0%, choć szczegóły uzyskania takich warunków określają regulaminy. W tym wypadku kredyt z 0% prowizji możemy uzyskać, gdy wykupimy ubezpieczenie na życie. W Raiffeisen Polbank klienci mogą liczyć na marżę wynoszącą od 2,15% do 2,80%, gdy wziąć pod uwagę kredyty udzielane w polskich złotych. Bank zastrzega sobie prawo do podwyższenia marży o 0,15%, a nawet 2,45%, gdy podwyższone ryzyko związane jest z brakiem polisy na życie lub następuje zaciągnięcie kredytu hipotecznego z konsolidacją poprzednich zobowiązań.

Kolejne parametry kredytu w Raiffeisen Banku

Raiffeisen Polbank nie pobiera opłat za przewalutowanie kredytu hipotecznego. Maksymalny okres kredytowania to 30 lat, natomiast jego minimalna wysokość nie może być niższa niż 50 tysięcy złotych. Maksymalna kwota, jaką możemy uzyskać na podstawie kredytu hipotecznego w Raiffeisen Banku jest uzależniona przede wszystkim od zdolności kredytowej, a także wartości nieruchomości, na której zostanie ustanowiona hipoteka.

Kredyt mieszkaniowy w Raiffeisen Banku może w rzeczywistości posłużyć zarówno do zakupu mieszkania, domu lub działki budowlanej na rynku wtórnym. Możliwy jest także zakup mieszkania lub domu na rynku pierwotnym, rozbudowa domu jednorodzinnego, a także kilka różnych kombinacji, które obejmują m.in. spłatę kredytu z innego banku oraz wyposażenie mieszkania.

Jakie zalety i wady ma kredyt hipoteczny w Raiffeisen Banku?

Szukasz specjalisty od ubezpieczeń, który pomoże zadbać Ci o to, abyś mógł Ty i Twoja rodzina spać spokojnie?Skontaktuj się z nami >

Niewątpliwą zaletą jest możliwość uniknięcia prowizji, dzięki ofercie 0%, co znacząco obniży koszty związane z udzieleniem kredytu hipotecznego. Wymagane ubezpieczenie może pochodzić od dowolnego ubezpieczenia, a więc nie jesteśmy skazani wyłącznie na najdroższe propozycje przygotowane specjalnie w tym celu. Ponadto potencjalni kredytobiorcy stają przed możliwością założenia darmowego konta w Raiffeisen Banku.

Na co dzień kredytobiorcy będą odczuwać z kolei wysoką marżę kredytu hipotecznego, a właśnie taką na ogół oferuje Raiffeisen Bank. Podczas spłaty kredytu nie będziemy mieli możliwości negocjacji marży, co związuje nam ręce i skazuje na spłatę wysokich rat kredytowych. Kalkulując wszystko musimy wziąć pod uwagę opłatę w wysokości 500 złotych za weryfikację zabezpieczenia kredytu. Chęć wcześniejszej spłaty kredytu hipotecznego rodzi konieczność uiszczenia dodatkowej prowizji.

Jak obniżyć marżę?

Obniżenie marży o 0,5% jest możliwe, gdy założymy konto w banku i kartę debetową, a na nasz rachunek będzie wpływało co miesiąc co najmniej 2500 złotych. Kolejnym wymogiem będzie realizowanie co najmniej trzech transakcji kartą każdego miesiąca. Marża potrafi zostać obniżona o 1%, gdy spełniamy przedstawiony powyżej warunek, a dodatkowo przystąpimy do grupowego ubezpieczenia na życie, które znajduje się w ofercie banku.

Zapytaj Doradcę o tani kredyt hipoteczny w Raiffeisen Polbanku

Chcesz porozmawiać
z Ekspertem Finansowym
(bezpłatnie i bez zobowiązan)


  Kredyt hipoteczny dla osób nie będących w związku małżeńskim

  Kredyt hipoteczny dla małżeństw, czy singla jest powszechny, jak jednak wynika z badań GUS, coraz więcej młodych osób woli...

  Kredyt hipoteczny w Millennium Bank

  Kredyt hipoteczny Millennium to oferta skierowana do wszystkich osób, które chcą w końcu zamieszkać “na swoim” i cieszyć się...

  program tarcza antykryzysowa

  Tarcza antykryzysowa

  Tarcza Antykryzysowa to rozwiązanie, które ma wspomóc polskie firmy przed negatywnymi konsekwencjami pandemii Covid- 19. Specjalnie dla Was zebraliśmy...

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Scroll to top