PKO BP – Kredyt hipoteczny

PKO BP logo

Kredyt hipoteczny PKO BP to najczęściej wybierana opcja kredytowania zakupu mieszkania lub domu. Dzięki wsparciu specjalistów możemy uzyskać środki finansowe, które pozwolą spełnić nam marzenia o własnym „M”. Kredyt hipoteczny PKO BP jest wielokrotnie nagradzany w rankingu Złoty Bankier. Poznaj główne warunki kredytowania i już dziś zdecyduj, czy kredyt hipoteczny PKO BP jest dla Ciebie.

Jaką ofertę kredytów hipotecznych posiada PKO?

Okres kredytowania sięgający nawet 40 lat, możliwość sfinansowania 100% wartości inwestycji to przynajmniej część zalet, jakimi charakteryzują się kredyty hipoteczne, które zaciągają klienci w PKO Banku Polskim. Szczególnie cenionym produktem jest „Własny Kąt”, czyli oferta kredytu hipotecznego przygotowana przez specjalistów PKO.

Kredyt hipoteczny PKO BP to produkt wielokrotnie nagradzany i ceniony przez klientów.

Co oferuje kredyt Własny Kąt?

System rezerwacjiwizyt onlinedla Twojej firmyTestuj 30 dni za darmo >
System rezerwacjiwizyt onlinedla Twojej firmyTestuj 30 dni za darmo >

Warunki kredytu hipotecznego PKO BP „Własny Kąt” są negocjowalne. Bank PKO cieszy się opinią bardzo elastycznego w stosunku do indywidualnych potrzeb klienta. Niewątpliwie w podjęciu decyzji i zaciągnięciu kredytu hipotecznego w tym banku pomaga fakt, iż funkcjonuje on od wielu lat, a więc nie pojawił się na rynku na przestrzeni np. ostatnich miesięcy. O atrakcyjności kredytu Własny Kąt świadczy choćby fakt, iż został on uhonorowany w 2013 roku statuetką Złoty Bankier 2013 podczas piątej edycji konkursu organizowanego przez portal Bankier.pl. Kredyt Własny Kąt pozwala sfinansować 95% wartości nieruchomości, a okres kredytowania w jego przypadku może wynieść nawet 35 lat. Oferta banku uwzględnia także możliwość skorzystania raz w roku z wakacji kredytowych, czyli zawieszenia spłaty jednej raty. Podczas prowadzenia negocjacji z bankiem jesteśmy w stanie wynegocjować karencję w spłacie kapitału, gdy realizujemy inwestycję, a owa może potrwać nawet 3 lata. Klienci wybierający kredyt hipoteczny PKO BP Własny Kąt mogą kupić działkę, mieszkanie lub wybudować dom. „Własny Kąt” to także możliwość spłaty kredytów mieszkaniowych zaciągniętych w innych bankach.

Warunki programu Własny Kąt

Kredyt Własny Kąt możemy uzyskać legitymując się satysfakcjonującą zdolnością kredytową, a uzyskane środki możemy spożytkować na wymienione wyżej cele, choć nawet 25% z nich może być spożytkowanych dowolnie, czyli możemy np. kupić nowy samochód lub wyjechać na wakacje. Kredyt dostępny jest wyłącznie w polskiej walucie, a comiesięczne raty mogą przybrać formę rat malejących bądź równych. Udzielenie kredytu Własny Kąt to koszt od 0% do 3,5%, natomiast wcześniejsza spłata kredytu hipotecznego jest możliwa przy uwzględnieniu odpowiedniej prowizji – 1,5% od spłacanej kwoty. W programie Własny Kąt Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi obecnie około 3,84%, gdy zdecydujemy się na skorzystanie z dodatkowych produktów oferowanych przez bank.

Oprocentowanie kredytu hipotecznego PKO BP

Kredyt hipoteczny PKO BP dostępny jest w oprocentowaniu ze stopą zmienną lub stałą przez 5 lat.

Kalkulator kredytu hipotecznego PKO BP

Kredyt Hipoteczny PKO BP to atrakcyjna oferta dla wszystkich poszukujących własnego „M”. Reprezentatywny przykład kredytowy, dla pożyczki 250 000 tys., na 25 lat, wynosi co następuje:

 • Rata kredytu: 1 267,65 zł.
 • Całkowita kwota do spłaty: 380 295,58 zł.
 • Prowizja: 0,00%
 • RRSO: 3,68%
 • Oprocentowanie: 3,62%

Atrakcyjny kredyt hipoteczny PKO BP

Wielu klientów decydując się na kredyt hipoteczny PKO BP korzystało również z rządkowego programu MDM. Atrakcyjne warunki finansowania zachęciły wielu młodych ludzi do zakupu dla siebie pierwszego mieszkania na własność. Niestety rządowy program MDM zakończył się w 2018 roku, co skłoniło banki do zaoferowania klientom innych form kredytowania. Jedną z nich jest oferta „Własny Kąt”, która ulega modyfikacją na potrzeby nabywców. Przyglądając się zmianą z pewnością zauważymy, że obecnie kredyt hipoteczny PKO BP „Własny Kąt”może pochwalić się marżą w wysokości 3,68%, a jeszcze kilka lat temu wynosiła powyżej 4%.

Zapytaj Doradcę o tani kredyt hipoteczny w PKO BP

Chcesz porozmawiać
z Ekspertem Finansowym
(bezpłatnie i bez zobowiązan)

  Kredyt hipoteczny dla osób nie będących w związku małżeńskim

  Kredyt hipoteczny dla małżeństw, czy singla jest powszechny, jak jednak wynika z badań GUS, coraz więcej młodych osób woli...

  Kredyt hipoteczny w Millennium Bank

  Kredyt hipoteczny Millennium to oferta skierowana do wszystkich osób, które chcą w końcu zamieszkać „na swoim” i cieszyć się...

  program tarcza antykryzysowa

  Tarcza antykryzysowa

  Tarcza Antykryzysowa to rozwiązanie, które ma wspomóc polskie firmy przed negatywnymi konsekwencjami pandemii Covid- 19. Specjalnie dla Was zebraliśmy...

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Scroll to top