Ekspert finansowy
Pomagamy podejmować dobre decyzje finansowe

Kredyt hipoteczny mBank

Opublikowano: 13-09-2014 mBank

Jaki kredyt hipoteczny uzyskamy w mBanku?

mBank przygotował dla potencjalnych kredytobiorców promocję Mieszkaj na Swoim, w której ramach okres kredytowania może wynieść nawet 35 lat, co pozwoli znacznie rozłożyć w czasie ciężar kredytu hipotecznego. Oferowany kredyt hipoteczny w złotówkach może objąć 95% wartości zabezpieczenia, a w warunkach jego zaciągania znalazły się zapisy umożliwiające wcześniejszą spłatę na stosunkowo preferencyjnych warunkach. Kredyt hipoteczny oferowany przez mBank charakteryzuje się możliwością mechanizmu bilansowania kwoty kredytu złotówkowego, do czego wykorzystywana jest kwota depozytów zgromadzonych w mBanku. Klienci zainteresowani kredytem hipotecznym w mBanku składają jednocześnie wnioski do dwóch funkcjonujących banków, a mianowicie mBanku i mBanku Hipotecznego.

Promocja „Mieszkaj na swoim”

Oferta kredytu hipotecznego „Mieszkaj na swoim” pozwala uzyskać kredyt na atrakcyjnych zasadach. Wysokość prowizji za udzielenie kredytu może wahać się w granicach od 0% do 4% kwoty kredytu. Warto zwrócić uwagę, że wcześniejsza częściowa spłata nie jest obarczona jakąkolwiek prowizją, co stanowi sporą zaletę. Z dodatkową prowizją w wysokości 2% kwoty kapitału pozostałego do spłaty związana jest wcześniejsza całkowita spłata, gdy nie upłynęły trzy lata od zaciągnięcia zobowiązania.

Jeden kredyt wiele możliwości” – kolejna oferta kredytu hipotecznego mBanku

Kredyt hipoteczny uzyskany w ramach promocji „Jeden kredyt wiele możliwości” pozwala kupić lub zbudować dom bądź również dobrze sfinalizować zakup mieszkania. Propozycja znajduje także uznanie klientów potrzebujących refinansowania kredytów mieszkaniowych zaciągniętych w innych bankach. Częściowa spłata bez opłat i maksymalny okres kredytowania sięgający 35 lat to kolejny dobry pomysł, aby zachęcić kredytobiorców do skorzystania z oferty.

Jak najprościej otrzymać kredyt hipoteczny w mBanku?

Celem uzyskania środków finansowych na podstawie kredytu hipotecznego w mBanku może być budowa, zakup, remont domu jednorodzinnego lub mieszkania, a także refinansowanie kredytu, który spłacamy w innym banku. Pierwszym krokiem, jaki musimy podjąć jest złożenie wniosku przez Internet bądź wykonanie telefonu na mLinię, gdzie uzyskamy niezbędne informacje. Kolejnym krokiem będzie ustalenie terminu spotkania, ale z taką inicjatywą wyjdzie już mBank wykonując kolejne połączenie do nas. Uzyskamy wówczas informację, jakie dokumenty będziemy zobowiązani przygotować. Poznanie warunków kredytu hipotecznego to jedno z zadań, jakie zrealizuje podczas spotkania doradca kredytowy. Udzieli on nam fachowej pomocy w zakresie wypełnienia wniosku kredytowego, a także wskaże, jakich ewentualnie dokumentów będziemy jeszcze potrzebowali, aby mieć szansę na uzyskanie kredytu hipotecznego.

Skonsoliduj zobowiązania

mBank aktywnie zachęca kredytobiorców do skonsolidowania zobowiązań, co będzie skutkowało niższą comiesięczną ratą. Spore znaczenie ma fakt, iż w jedną niższą ratę kredytu hipotecznego możemy połączyć zobowiązania pochodzące z kredytu samochodowego, kredytu odnawialnego, debetu na koncie, kredytu mieszkaniowego bądź innego rodzaju pożyczek, które musimy jeszcze spłacić. Konsolidacyjny kredyt hipoteczny w mBanku opiewa minimalnie na 80 100 złotych i może zostać rozłożony na równe lub malejące raty towarzyszące nam przez nawet 30 lat.

Zapytaj o tani kredyt hipoteczny w mBank

Sebastian
Oceń:
Ocena: 0.0/5 (liczba glosow: 0)
Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *