Kredyt hipoteczny w Deutsche Bank

Deutsche Bank

Na co pozwala db Kredyt Mieszkaniowy?

db Kredyt Mieszkaniowy to jedna z wielu propozycji w kategorii kredytów hipotecznych oferowanych przez polskie banki. Deutsche Bank oferuje marżę, która rozpoczyna się od 1,20%, a także prowizję, która po spełnieniu określonych warunków może wynieść 0%. Potencjalni kredytobiorcy mają możliwość wyboru kredytu w złotówkach lut euro. Deutsche Bank jest w stanie sfinansować 95% ogólnej wartości nieruchomości, której zakupu lub budowy zechcemy się podjąć.

Wymagania Deutsche Banku względem kredytobiorców

System rezerwacjiwizyt onlinedla Twojej firmyTestuj 30 dni za darmo >
System rezerwacjiwizyt onlinedla Twojej firmyTestuj 30 dni za darmo >

Deutsche Bank, jak każda inna instytucja, stawia określone wymagania przed kredytobiorcami. O kredyt hipoteczny mogą ubiegać się klienci zatrudnieni na podstawie umowy o pracę na czas określony, jak i nieokreślony. Ponadto z uzyskaniem kredytu problemów nie powinni mieć właściciele firm generujących odpowiedni dochód oraz pracownicy, które wykonują wolne zawody. Maksymalny wiek kredytobiorcy w momencie zakończenia okresu spłaty wynosi 70 lat. Co ważne dla obcokrajowców – Deutsche Bank nie wymaga, abyśmy posiadali polskie obywatelstwo w momencie zaciągnięcia kredytu hipotecznego.

Jak zabezpieczyć kredyt? Jaka może być jego wysokość?

Istnieje wiele możliwości, na co przeznaczymy środki uzyskane na podstawie kredytu hipotecznego. Może być to zakup domu lub jego budowa, zakup mieszkania lub sfinalizowanie rozpoczętej już budowy. Kredyt hipoteczny w Deutsche Banku może pomóc także sfinansować zakup gruntu. Deutsche Bank wymaga zabezpieczenia na podstawie wpisu hipoteki na nieruchomości w księdze wieczystej, a także w gronie możliwości zabezpieczeń pojawiają się rozmaite ubezpieczenia. Minimalną kwotą kredytu hipotecznego w Deutsche Banku jest 20 tysięcy złotych lub 10 tysięcy euro, natomiast kwota maksymalna nie została określona w ofercie banku, więc można nazwać ją nielimitowaną.

Wkład własny i czas spłaty

Kredyt hipoteczny w Deutsche Banku może objąć do 95% wartości zarówno w przypadku zakupu nieruchomości, jak i zakupu działki. W obu przypadkach będziemy musieli zdecydować się na zakup Ubezpieczenia Brakującego Minimalnego Wkładu Własnego. Nieco inaczej wygląda kwestia kredytu w przypadku budowy domu systemem gospodarczym, bowiem wówczas wysokość wkładu własnego musi wynosić co najmniej 20% kosztów związanych z budową. W Deutsche Banku istnieje możliwość nadpłaty, dzięki czemu kredytobiorcy zmniejszą podstawę bazową kredytu. Bank przesyła także co kwartał informacje w postaci zestawień spłaty kredytu. W PLN będziemy mogli zaciągnąć kredyt hipoteczny na 35 lat, natomiast w EUR będzie to 30 lat. Klienci mają możliwość wyboru rat stałych bądź malejących.

Mieszkanie dla Młodych i Pierwsze Mieszkanie

db Kredyt Mieszkaniowy obejmuje możliwość wykorzystania dopłaty pochodzącej z programu Mieszkanie dla Młodych, która może wynieść od 10% do 15% i stanowić dofinansowanie wkładu własnego. W ramach promocyjnej oferty Pierwsze mieszkanie Deutsche Bank jest w tanie zagwarantować szybką decyzję kredytową oraz niewielką marżę od 1,20% i brak prowizji.

Zapytaj Doradcę o tani kredyt hipoteczny w Deutsche Bank

Chcesz porozmawiać
z Ekspertem Finansowym
(bezpłatnie i bez zobowiązan)

  Kredyt hipoteczny dla osób nie będących w związku małżeńskim

  Kredyt hipoteczny dla małżeństw, czy singla jest powszechny, jak jednak wynika z badań GUS, coraz więcej młodych osób woli...

  Kredyt hipoteczny w Millennium Bank

  Kredyt hipoteczny Millennium to oferta skierowana do wszystkich osób, które chcą w końcu zamieszkać „na swoim” i cieszyć się...

  program tarcza antykryzysowa

  Tarcza antykryzysowa

  Tarcza Antykryzysowa to rozwiązanie, które ma wspomóc polskie firmy przed negatywnymi konsekwencjami pandemii Covid- 19. Specjalnie dla Was zebraliśmy...

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Scroll to top