Kredyt hipoteczny w BZWBK

BZWBK logo

Czy warto zaciągnąć kredyt hipoteczny w BZ WBK?

Chciałbyś kredyt w CHF zamienić na PLN lub ... po prostu unieważnić umowę z bankiem?Dowiedz się więcej >

Kredyt hipoteczny to bardzo często jedyna możliwość na zrealizowanie marzeń o mieszkaniu lub domu jednorodzinnym, którego mamy szansę stać się właścicielem. Przed podjęciem decyzji o zaciągnięciu zobowiązania warto dokładnie przeanalizować warunki, jakie zaproponował nam bank. Klienci coraz częściej skłaniają się ku zainteresowaniu oferty kredytów hipotecznych dostępnych w banku BZ WBK. Bank reklamuje swój kredyt jako ten, który charakteryzuje się bardzo niską marżą.

Wysokość prowizji i marży kredytów w BZ WBK

Spełniając warunki banku istnieje możliwość zaciągnięcia kredytu hipotecznego w BZ WBK z 0% prowizji, a także marżą, która rozpoczyna się od 1,69%. Osiągnięcie „zerowej” prowizji jest możliwe tylko wówczas, gdy potencjalny kredytobiorca zdecyduje się na wykupienie ubezpieczenia Hipoteka+ z pakietem Praca oraz pakietem Życie. Atrakcyjna marża dostępna jest wyłącznie dla klientów, którzy są posiadaczami konta osobistego w BZ WBK, a jednocześnie utrzymują na nim środki. Tak preferencyjne warunki kredytu hipotecznego w tym banku mogą otrzymać wyłącznie klienci wyróżniający się odpowiednią zdolnością kredytową.

Okres spłaty kredytu i maksymalny okres kredytowania

Szukasz specjalisty od ubezpieczeń, który pomoże zadbać Ci o to, abyś mógł Ty i Twoja rodzina spać spokojnie?Skontaktuj się z nami >

Kompletując dokumenty i odwiedzając siedzibę banku BZ WBK istnieje możliwość, iż decyzję o przyznaniu kredytu otrzymamy nawet w 15 minut. Maksymalny okres kredytowania to 30 lat, natomiast zakres kredytowania uzależniony jest od indywidualnych preferencji klientów i potrafi być naprawdę ponadprzeciętnie szeroki. Bank BZ WBK pozwala na zaciągnięcie zobowiązania w złotówkach lub euro, choć waluta musi być zgodna z tą, w której po prostu zarabiamy. Bank określa także maksymalną kwotę kredytu hipotecznego na poziomie 90% wartości nieruchomości w przypadku kredytów złotówkowych oraz 80% wartości nieruchomości, gdy mamy do czynienia z kredytem w euro.

Kredyt hipoteczny pochodzący z banku BZ WBK może zostać przeznaczony na zakup domu jednorodzinnego, mieszkania, rozpoczęcie budowy domu systemem gospodarczym bądź zakup działki budowlanej. Równie dobrze możemy sfinansować z jego pomocą przebudowę domu, adaptację pomieszczeń, wykończenie nieruchomości lub spłatę kredytów udzielonych przez inne banki w Polsce.

Jak zmniejszyć wkład własny w BZ WBK?

Klienci mają szansę zmniejszyć wysokość wkładu własnego do 0%, gdy decydują się na spłatę w BZ WBK kredytu pochodzącego z innego banku. W kredytach w PLN i EUR wkład własny może wynieść także 0%, gdy LTV nie przekracza poziomu 70%.

Zabezpieczenie kredytu w banku BZ WBK

Podstawową formą zabezpieczenia kredytu hipotecznego w banku BZ WBK jest nałożenie hipoteki na nieruchomości, która musi być obowiązkowo zabezpieczona od ognia oraz innych zdarzeń losowych. Czasami bank może wymagać dodatkowego zabezpieczenia, którym będzie pełnomocnictwo do dysponowania kontem osobistym kredytobiorcy, a także cesja praw z wykupionej polisy. Bank może równie dobrze wymagać uposażenia z polisy ubezpieczenia na życie, jaką posiada klient.

Zapytaj Doradcę o kredyt hipoteczny w BZWBK

Chcesz porozmawiać
z Ekspertem Finansowym
(bezpłatnie i bez zobowiązan)


  Kredyt hipoteczny dla osób nie będących w związku małżeńskim

  Kredyt hipoteczny dla małżeństw, czy singla jest powszechny, jak jednak wynika z badań GUS, coraz więcej młodych osób woli...

  Kredyt hipoteczny w Millennium Bank

  Kredyt hipoteczny Millennium to oferta skierowana do wszystkich osób, które chcą w końcu zamieszkać “na swoim” i cieszyć się...

  program tarcza antykryzysowa

  Tarcza antykryzysowa

  Tarcza Antykryzysowa to rozwiązanie, które ma wspomóc polskie firmy przed negatywnymi konsekwencjami pandemii Covid- 19. Specjalnie dla Was zebraliśmy...

  2 Komentarze

  1. Franciszek
   28/01/2015

   Witam, zastanawiam się nad kredytem hipotecznym w bzwbk.
   Interesuje mnie kredyt w PLN i dofinansowanie z programu mdm.
   Moje pytanie jest następujące, czy mając działalność gospodarczą w Polsce i rozliczając się w oparciu o PKPiR, natomiast wystawiając faktury w USD (mam klientów zagranicznych) – wynagrodzenie wpływa na rachunek walutowy w BZWBK, mogę ubiegać się o kredyt w PLN, a co za tym idzie dofinansowanie w ramach mdm?
   Dziękuję za informację i pozdrawiam.
   Franciszek Stefaniuk

   Odpowiedz
   1. Doradca Finansowy
    28/01/2015

    Moim zdaniem tak – ale należałoby sprawdzić to dokładnie w banku. Poza tym to, że środki wpływają do BZWBK nie oznacza, że tylko ten bank wchodziłby w rachubę.
    Jeżeli doradca miałby to sprawdzić, prosiłbym o kontakt

    Odpowiedz

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Scroll to top