Ekspert finansowy
Pomagamy podejmować dobre decyzje finansowe

Kredyt hipoteczny ING Bank Śląski w promocji

News Opublikowano: 26-10-2016
robotnik

Ostatni rok nie był zbyt łaskawy dla potencjalnych kredytobiorców, znacznie trudniej otrzymać kredyt mieszkaniowy, co nie znaczy, że jest to niemożliwe. Banki czasami wychodzą do klientów z całkiem interesującymi promocjami, dzięki którym uzyskanie środków pieniężnych na zakup wymarzonego mieszkania jest znacznie prostsze. Co przygotował w październiku 2016 ING Bank Śląski? Odpowiedź jest poniżej.

Warunki promocji kredytu hipotecznego ING

W ramach październikowej promocji „Mieszkaj bez kompromisów”, potencjalni kredytobiorcy mogą liczyć na 0% prowizję i marżę w wysokości 1,69%. Kredyt mieszkaniowy objęty promocją dostępny jest tylko w polskiej walucie i dotyczy tych klientów, którzy zawnioskują o minimum 100 000 złotych. ING Bank Śląski wymaga również od kredytobiorców zawarcia umowy ubezpieczenia na życie.

Uczestnik akcji promocyjnej powinien ponadto posiadać rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy w ING Banku Śląskim z wpływami na poziomie co najmniej 1000 złotych. To nie wszystkie warunki. Przynajmniej jeden z kredytobiorców w momencie składania wniosku o kredyt hipoteczny nie może mieć więcej niż 35 lat.

Jak czytamy na stronie internetowej instytucji finansowej, akcja promocyjna potrwa tylko do 29 listopada 2016 roku, nie pozostało już zbyt wiele czasu do rozpoczęcia procedur starania się o kredyt na mieszkanie.

Malwina
Oceń:
Ocena: 0.0/5 (liczba glosow: 0)
Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *