Ekspert finansowy
Pomagamy podejmować dobre decyzje finansowe

Kredyt Hipoteczny BPH teraz dostępny również online

News Opublikowano: 27-09-2016
dom

W ostatnich miesiącach kilka instytucji finansowych rozwinęło swoje serwisy transakcyjne oferując wiele produktów nie tylko w placówkach stacjonarnych, ale i przez Internet. Od września 2016 klienci zainteresowani kredytem hipotecznym w Banku BPH, mogą składać również wnioski elektroniczne, nie tylko w tradycyjnej, papierowej formie.

Kredyt Hipoteczny BPH przez Internet – warunki

Skoro wiemy już, że Kredyt Hipoteczny BPH jest dostępny za pośrednictwem systemu bankowości internetowej e25, przyjrzymy się bliżej jego parametrom.

Kredyt Hipoteczny Mój Dom jest jednym z popularniejszych produktów hipotecznych, zajmuje wysokie miejsca w wielu internetowych rankingach kredytów mieszkaniowych. Bank BPH umożliwia finansowanie do 90% wartości nieruchomości. Maksymalny okres kredytowania wynosi standardowo 30 lat.

Decydując się na złożenie elektronicznego wniosku o kredyt mieszkaniowy w banku BPH możemy zakupić za pomocą uzyskanych środków nie tylko mieszkanie, ale i działkę pod budowę domu. Ponadto raz w roku każdy klient spłacający kredyt może skorzystać z wakacji kredytowych, łącznie karencja w spłacie zobowiązania nie może przekroczyć 2 lat.

Jeśli planujemy zakup własnych czterech kątów, warto rozważyć ofertę BPH i porównać ją z propozycjami co najmniej kilku innych instytucji finansowych. Elektroniczny wniosek o udzielenie kredytu hipotecznego Mój Dom znajdą Państwo na oficjalnej stronie internetowej banku BPH.

Malwina
Oceń:
Ocena: 0.0/5 (liczba glosow: 0)
Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *