Ekspert finansowy
Pomagamy podejmować dobre decyzje finansowe

Kredyt gotówkowy w Nest Banku – teraz taniej

News Opublikowano: 13-12-2016

Nest Bank przygotował w grudniu 2016 akcję promocyjną Kredytu dla Profesjonalistów. Zgodnie z najnowszą obniżką wszyscy potencjalni kredytobiorcy mogą zaciągnąć zobowiązanie w banku z oprocentowaniem na poziomie zaledwie 2,47% – to naprawdę dobra oferta dla przedstawicieli wolnych zawodów.

Kredyt gotówkowy w Nest Banku – szczegóły

Obniżone oprocentowanie Kredytu dla Profesjonalistów to nie jedyna korzyść wynikająca z akcji promocyjnej. Klienci zainteresowani tym produktem zadłużeniowym nie tylko oddadzą bankowi mniej pieniędzy niż w przypadku standardowej oferty, ale i nie zapłacą w ogóle prowizji.

O jakie kwoty mogą wnioskować uczestnicy akcji promocyjnej Nest Banku? Maksymalna wartość kredytu dedykowanego dla lekarzy, weterynarzy, fizjoterapeutów, adwokatów, czy doradców podatkowych to aż 550 000 złotych. Warto dodać, że kredytodawca umożliwia klientom 3-miesięczne wakacje kredytowe. W jaki sposób można złożyć wniosek o dodatkowe środki? Kredytobiorca może odwiedzić osobiście jedną z placówek instytucji, wypełnić e-wniosek lub zadzwonić na infolinię Nest Banku.

Do kiedy można wnioskować o kredyt na specjalnych warunkach? Zgodnie z dostępnym regulaminem, obniżone oprocentowanie będzie obowiązywać do końca stycznia 2017 roku, pozostało więc jeszcze kilka tygodni na składania wniosków.

Malwina
Oceń:
Ocena: 0.0/5 (liczba glosow: 0)
Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *