Kredyt gotówkowy w Deutsche Bank

Jakie możliwości daje db Kredyt Gotówkowy?

Chciałbyś kredyt w CHF zamienić na PLN lub ... po prostu unieważnić umowę z bankiem?Dowiedz się więcej >

Atrakcyjne oprocentowanie gwarantuje db Kredyt Gotówkowy, czyli produkt przygotowany przez Deutsche Bank. Kwota kredytu gotówkowego w Deutsche Banku może wynieść nawet 200 000 złotych, a bank zapowiada uproszczoną drogę do uzyskania kredytu, o którego przydzieleniu decyzja powinna zapaść w satysfakcjonująco krótkim czasie. Maksymalny okres kredytowania w ramach db Kredytu Gotówkowego to 84 miesiące, czyli siedem lat.

Wśród udogodnień kredytu gotówkowego oferowanego przez Deutsche Bank wymienić należy możliwość dostosowania terminu płatności do własnych wymagań, a więc dnia, w którym na nasze konto wpływa wynagrodzenie. Bank proponuje klientom dostęp do korzystnych ubezpieczeń na życie i od utraty pracy. Godnym zainteresowania rozwiązaniem jest także wybór db Kredytu Konsolidacyjnego, który może połączyć dowolne zobowiązania. O jego jakości świadczy choćby Złoty Laur Konsumenta.

db Kredyt Gotówkowy – łatwo dostępny kredyt dla wszystkich

Najprostszą metodą na uzyskanie szczegółowych warunków oferty, jakimi wyróżnia się db Kredyt Gotówkowy jest wypełnienie formularza przez Internet, wykonanie telefonu na infolinię lub odwiedziny jednego z oddziałów Deutsche Banku. Do zalet tej instytucji zaliczyć należy fakt, iż wstępną decyzję o kredycie gotówkowym możemy uzyskać już w 10 minut, a w przypadku spełnienia wszystkich wymogów formalnych środki mogą znaleźć się na naszym koncie bankowym nawet tego samego dnia.

Deutsche Bank oferuje aż 200 tysięcy złotych do zagospodarowania na dowolny cel, a w czerwcu 2014 w rankingu Expandera bank został uznany za numer jeden w kategorii kredytów gotówkowych. Rozpatrzenie wniosku o kredyt gotówkowy jest w Deutsche Banku bezpłatne, natomiast prowizja za udzielenie kredytu wynosi 5%. Po spłacie kredytu chcąc uzyskać zaświadczenie potwierdzające całkowitą spłatę kredytu lub zaświadczenie o braku zobowiązań wobec banku nie zapłacimy ani złotówki otrzymując żądane dokumenty.

Promocja „Taniej być nie może” w Deutsche Banku

Szukasz specjalisty od ubezpieczeń, który pomoże zadbać Ci o to, abyś mógł Ty i Twoja rodzina spać spokojnie?Skontaktuj się z nami >

Klienci zainteresowani kredytem gotówkowym mają obecnie szansę skorzystać z promocji „Taniej być nie może” zorganizowanej przez Deutsche Bank. Pozwala ona cieszyć się 5-procentową prowizją oraz oprocentowaniem nominalnym na poziomie 7,99%, które jest oprocentowaniem zmiennym. Chcąc skorzystać z preferencyjnych warunków potencjalny kredytobiorca musi spełnić dwa warunki, a mianowicie jego dochody, na których podstawie Deutsche Bank ocenił zdolność kredytową muszą być wyższe niż 3000 złotych netto, a także kwota kredytu gotówkowego netto nie może być mniejsza niż 500 złotych i niewiększa niż 100 tysięcy złotych.

Konsolidacja bez prowizji” – 0% prowizji i 11,99% oprocentowania

„Konsolidacja bez prowizji” to sposób na uniknięcie konieczności uiszczania prowizji za uzyskanie kredytu gotówkowego, który pokryje wszystkie dotychczasowe zobowiązania i połączy je w jedną ratę, którą będziemy spłacać co miesiąc w dogodnym terminie. W Deutsche Banku klientom rozważającym taką możliwość oferowane jest oprocentowanie zmienne 11,99% oraz 0% prowizji, gdy co najmniej 50% kwoty kredytu netto jest przeznaczone na spłatę zadłużenia w innych bankach. Maksymalna kwota „Konsolidacji bez prowizji” to 200 tysięcy złotych.

Chcesz porozmawiać
z Ekspertem Finansowym
(bezpłatnie i bez zobowiązan)


  Kredyt hipoteczny dla osób nie będących w związku małżeńskim

  Kredyt hipoteczny dla małżeństw, czy singla jest powszechny, jak jednak wynika z badań GUS, coraz więcej młodych osób woli...

  Kredyt hipoteczny w Millennium Bank

  Kredyt hipoteczny Millennium to oferta skierowana do wszystkich osób, które chcą w końcu zamieszkać “na swoim” i cieszyć się...

  program tarcza antykryzysowa

  Tarcza antykryzysowa

  Tarcza Antykryzysowa to rozwiązanie, które ma wspomóc polskie firmy przed negatywnymi konsekwencjami pandemii Covid- 19. Specjalnie dla Was zebraliśmy...

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Scroll to top