Kredyt gotówkowy w Credit Agricole

Kredyt gotówkowy do 120 tysięcy złotych w Credit Agricole

Nawet 120 tysięcy złotych na dowolny cel mogą uzyskać klienci zainteresowani kredytem gotówkowym w Credit Agricole. Najlepszymi warunkami kredytu gotówkowego mogą cieszyć się posiadacze konta osobistego w Credit Agricole, którzy mogą otrzymać 3% spłaty raty każdego miesiąca przez cały okres trwania kredytu. Jedynym warunkiem stawianym przez bank jest uruchomienie konta, na które regularnie będzie wpływało wynagrodzenie lub inne środki. Preferencyjne warunki dla klientów Credit Agricole dotyczą także braku konieczności przedstawiania zaświadczenia o zarobkach. Wystarczy, że na konto klienta Credit Agricole od minimum sześciu miesięcy wpływają środki.

Maksymalnie sześć lat spłaty w Credit Agricole

System rezerwacjiwizyt onlinedla Twojej firmyTestuj 30 dni za darmo >
System rezerwacjiwizyt onlinedla Twojej firmyTestuj 30 dni za darmo >

Podwyższenie wysokości kredytu gotówkowego w Credit Agricole jest możliwe, gdy zdecydujemy się zaciągnąć go ze współmałżonkiem, członkiem rodziny lub osobą, która wcale nie musi być z nami spokrewniona. Wspólny kredyt to szansa na podwyższenie zdolności kredytowej. Credit Agricole pozwala dostosować okres spłaty, który może zostać rozłożony maksymalnie na 72 raty, czyli sześć lat. Dużą wygodę stanowi fakt, iż data spłaty może być dostosowana do konkretnego dnia miesiąca, w którym na nasze konto trafia wynagrodzenie.

Prowizja i oprocentowanie kredytu gotówkowego

Za udzielenie kredytu gotówkowego Credit Agricole wymaga prowizji od 0% do 25% kwoty, o którą wnioskujemy. Restrukturyzacja kredytu gotówkowego to koszt 1% kapitału pozostałego do spłaty, ale minimum 20 złotych. Oprocentowanie kredytu gotówkowego potrafi być bardzo zróżnicowane i może wynieść od 0% do 12%. Minimalna wysokość kredytu gotówkowego to zaledwie 500 złotych. W zdecydowanej większości wypadków oprocentowanie kredytu gotówkowego w Credit Agricole spada wraz ze wzrostem kwoty, jaką zamierzamy pożyczyć.

Jakich dokumentów wymaga Credit Agricole?

Do udzielenia kredytu gotówkowego bank Credit Agricole wymaga dowodu osobistego oraz dokumentów, które potwierdzają wysokość uzyskiwanych dochodów. W przypadku umowy o pracę konieczne będzie przygotowanie zaświadczenia o okresie zatrudnienia oraz wysokości średniego miesięcznego wynagrodzenia netto bądź brutto za ostatnie 3 miesiące. O kredyt gotówkowy w Credit Agricole mogą ubiegać się także emeryci, renciści, osoby prowadzące działalność rolną oraz działalność gospodarczą.

Co o Credit Agricole sądzą klienci?

Kredytobiorcy uznają Credit Agricole za dobry bank, w którym można zaciągnąć pierwszy kredyt gotówkowy, co pozwoli zbudować dobrą historię kredytową. W większości wypadków klienci otrzymują ofertę z 15-procentowym oprocentowaniem nominalnym, do którego należy doliczyć prowizję oraz ubezpieczenie. Credit Agricole posiada także preferencyjne warunki dla osób, które chcą zaciągnąć kredyt gotówkowy, a przekroczyły nawet 70. rok życia. Na chwilę obecną bank Credit Agricole uznawany jest za jeden z niewielu, który nie ma przesadnie dużych wymagań względem potencjalnego kredytobiorcy. Przekłada się to na spore zainteresowanie kredytem gotówkowym pomimo średnio konkurencyjnych warunków.

Chcesz porozmawiać
z Ekspertem Finansowym
na ten temat?
(bezpłatnie i bez zobowiązan)

Kredyt hipoteczny dla osób nie będących w związku małżeńskim

Kredyt hipoteczny dla małżeństw, czy singla jest powszechny, jak jednak wynika z badań GUS, coraz więcej młodych osób woli...

Kredyt hipoteczny w Millennium Bank

Kredyt hipoteczny Millennium to oferta skierowana do wszystkich osób, które chcą w końcu zamieszkać „na swoim” i cieszyć się...

program tarcza antykryzysowa

Tarcza antykryzysowa

Tarcza Antykryzysowa to rozwiązanie, które ma wspomóc polskie firmy przed negatywnymi konsekwencjami pandemii Covid- 19. Specjalnie dla Was zebraliśmy...

Udostepnij:
Ocen na ile artykul byl dla Ciebe korzystny:
GD Star Rating
loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Scroll to top