Ekspert finansowy
Pomagamy podejmować dobre decyzje finansowe

Kredyt gotówkowy w Banku Pocztowym nagrodzony

News Opublikowano: 29-06-2016
kobieta

Kredyty gotówkowe to jedne z najpopularniejszych produktów pożyczkowych, jakie oferują swoim klientom banki. W czerwcu 2016 roku doceniona została oferta kredytu gotówkowego Banku Pocztowego – otrzymując nagrodę „Portfela Wprost”. Przyjrzymy się z bliska temu produktowi, czy faktycznie zasłużył na to wyróżnienie?

Najlepszy kredyt gotówkowy?

Kredyt gotówkowy w Banku Pocztowym dedykowany jest dla klientów indywidualnych i opiera się na prostych oraz jasnych zasadach. Nie znajdziemy tu żadnych haczyków ani zawiłej, bankowej terminologii. Kredytodawca zobowiązuje się do podjęcia decyzji kredytowej już w 15 minut. Maksymalny okres kredytowania jaki oferuje Bank Pocztowy to 120 miesięcy, czyli standardowe 10 lat. Minimalna kwota, o jaką możemy wnioskować to 500 zł, a maksymalna to nawet 150 000 zł. Sami możemy zdecydować na jak cel przeznaczymy uzyskane środki.

Oprocentowanie kredytu gotówkowego wynosi 8,33%, a prowizja 12,50%. RRSO produktu jest na poziomie 16,63%, co w porównaniu z ofertami kredytowymi innych banków jest faktycznie atrakcyjną stawką. Jak dostać kredyt gotówkowy w Banku Pocztowym? Instytucja wymaga od potencjalnego kredytobiorcy okazania dowodu osobistego oraz zaświadczenia z zakładu pracy o uzyskiwanych dochodach. Wniosek o kredyt możemy złożyć za pośrednictwem Internetu, dzwoniąc na infolinię lub udając się osobiście do jednej z placówek banku.

Szybki kredyt gotówkowy w Banku Pocztowym to konkurencyjna oferta. Jeżeli potrzebujemy dodatkowych środków pieniężnych, warto rozważyć skorzystanie z kredytu w tej instytucji finansowej.

Malwina
Oceń:
Ocena: 0.0/5 (liczba glosow: 0)
Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *