Ekspert finansowy
Pomagamy podejmować dobre decyzje finansowe

Kredyt gotówkowy w Banku Pocztowym do 100 000 złotych

News Opublikowano: 05-12-2016

Pozostało kilka tygodni do świąt, które jak wiadomo wiążą się z wieloma wydatkami. Z tej okazji banki rozbudowują swoje oferty produktów zadłużeniowych. W grudniu 2016 roku swój wachlarz kredytów i pożyczek gotówkowych poszerzył Bank Pocztowy. Przeanalizujmy warunki nowego kredytu na świąteczne zakupy. 

Kredyt gotówkowy w Banku Pocztowym – informacje dla klientów

Grudniowy kredyt gotówkowy oferowany przez Bank Pocztowy jest dedykowany dla klientów, którzy potrzebują większej sumy, maksymalnie mogą oni wnioskować nawet o 100 000 złotych. Uzyskane środki mogą zostać przeznaczone przez kredytobiorcę w dowolny sposób. Poza świątecznymi wydatkami, możemy sfinansować wymarzoną wycieczkę, zakupić nowy sprzęt elektroniczny, skonsolidować inne długi, czy też odświeżyć mieszkanie przed świętami.

Co więcej, klient Banku Pocztowego może sam wybrać konkretny dzień spłaty zobowiązania, co jest korzystnym udogodnieniem w terminowej regulacji długu. Instytucja zobowiązała się również do podjęcia decyzji o przyznaniu kredytu gotówkowego lub odrzuceniu wniosku, w tym samym dniu, w którym złożymy stosowny dokument.

Bank Pocztowy nie wymaga od klientów spełnienia wielu formalności, zostały one ograniczone do obowiązkowego minimum. Aby starać się o kredyt gotówkowy w tej instytucji, wystarczy zadzwonić pod infolinię banku, odwiedzić jeden z oddziałów lub wypełnić elektroniczny formularz.

Kredyt gotówkowy Banku Pocztowego jest dostępny na wspomnianych wyżej warunkach od początku grudnia 2016 do końca stycznia 2017 roku.

Malwina
Oceń:
Ocena: 0.0/5 (liczba glosow: 0)
Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *