Ekspert finansowy
Pomagamy podejmować dobre decyzje finansowe

Kredyt gotówkowy przez Internet w PKO BP

News Opublikowano: 17-11-2016
oszust

Dobra wiadomość dla osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, które są zainteresowanie zaciągnięciem kredytu gotówkowego. Od połowy listopada 2016 roku PKO BP umożliwia swoim klientom prowadzącym biznes skorzystanie z ofert kredytów i pożyczek za pośrednictwem e-bankowości.

Kredyt gotówkowy przez Internet PKO BP – jak to działa?

W ramach wprowadzonego udogodnienia, klienci PKO Banku Polskiego prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą, mogą zawrzeć umowę o kredyt gotówkowy lub pożyczkę przez Internet. O jakie kwoty mogą wnioskować przedsiębiorcy zainteresowani wsparciem finansowym ze strony tej instytucji?

Korzystający z systemu bankowości elektronicznej iPKO mogą otrzymać środki o wartości od 5 000 do maksymalnie 50 000 złotych. Jak ogólnie wygląda procedura kredytowa? Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku, potencjalny kredytobiorca otrzyma hasło sms’em, które wpisuje w wygenerowanej wcześniej umowie o kredyt, a ta przekazywana jest dalej do pracowników banku.

Digitalizacja oferty produktów zadłużeniowych to spore udogodnienie i oszczędność czasu, który jak wiemy jest szczególnie cenny dla osób prowadzących własny interes. Możliwość przeprowadzenia całego procesu kredytowego przez Internet z pewnością przysporzy bankowi nowych klientów.

Malwina
Oceń:
Ocena: 0.0/5 (liczba glosow: 0)
Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *