Ekspert finansowy
Pomagamy podejmować dobre decyzje finansowe

Kredyt gotówkowy Orange Finanse na świąteczne prezenty

News Opublikowano: 30-11-2016
lokata-bankowa

Święta Bożego Narodzenia to nie tylko okazja do spędzenia czasu wspólnie z bliskimi, ale i czas zwiększonych wydatków. Z tego względu wielu Polaków sięga pod koniec roku po pożyczki i kredyty gotówkowe. W ramach promocji Orange Finanse, która wystartowała w listopadzie 2016, klienci mogą zaciągnąć kredyt na świąteczne zakupy do 4000 złotych. Poniżej szczegóły akcji promocyjnej.

Kredyt gotówkowy Orange Finanse – warunki

Kredyt gotówkowy Orange Finanse na zakupy jest dostępny zarówno dla stałych, jak i nowych klientów, słowem wszystkich tych, którzy potrzebują dodatkowego zastrzyku gotówki przed świętami. Maksymalna wartość szybkiego kredytu świątecznego wynosi 4000 złotych.

Otrzymane środki możemy przeznaczyć na dowolny cel: prezenty dla bliskich, zakup sprzętu RTV/AGD, wycieczkę itp. Orange Finanse oferuje kredytobiorcom zawieszenie spłaty zobowiązania na 3 miesiące. Oprocentowanie kredytu w skali roku wynosi 4,98%

Jak wnioskować o szybki kredyt gotówkowy Orange Finanse? Wystarczy wypełnić elektroniczny formularz lub odwiedzić jedną z placówek stacjonarnych firmy. Rozpatrzenie wniosku jest całkowicie bezpłatne, decydując się na wcześniejszą spłatę długu również nie poniesiemy żadnych dodatkowych kosztów. Natomiast sporządzenie aneksu do umowy jest płatne i wynosi 50 zł, podobnie jak udzielenie karencji (koszt 70 zł).

Jeśli potrzebujemy pieniędzy na zbliżające się święta, warto wziąć pod uwagę ofertę kredytową Orange Finanse.

Malwina
Oceń:
Ocena: 0.0/5 (liczba glosow: 0)
Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *