Ekspert finansowy
Pomagamy podejmować dobre decyzje finansowe

Kredyt gotówkowy niskim oprocentowaniem w BGŻ BNP Paribas

News Opublikowano: 07-03-2017

BGŻ BNP Paribas wystartował w marcu 2017 roku z nowym kredytem gotówkowym na promocyjnych warunkach. Jak przedstawiają się podstawowe parametry tego produktu zadłużeniowego i czy warto z niego skorzystać? Na te i inne pytania odpowiemy w dalszej części wpisu. Zapraszamy do lektury.

Czy kredyt gotówkowy BGŻ BNP Paribas jest opłacalny?

Na wstępie wspomnijmy o jednym z najważniejszych parametrów wiosennego kredytu BGŻ BNP Paribas, czyli oprocentowaniu. 4,40% to bardzo duża zaleta tego produktu. Obecnie na rynku ze świecą szukać kredytu gotówkowego z tak korzystnym oprocentowaniem. O jakie kwoty może wnioskować zainteresowany? Kredytodawca może pożyczyć nam od 2000 złotych do maksymalnie 30 000 złotych.

Okres kredytowania wynosi od pół roku do 60 miesięcy, co pozwoli na rozłożenie długu na korzystne, niskie raty, nawet w przypadku otrzymania najwyższej kwoty kredytu, czyli 30 000 złotych. Warto wspomnieć również o tym, że w ramach promocji BGŻ BNP Paribas, każdy posiadacz kredytu, który będzie regulował raty w terminie i pożyczy środki pieniężne na minimum dwa lata – w ostatnim roku nie będzie obciążony odsetkami.

Do kiedy można składać wnioski? Akcja promocyjna potrwa do 14 maja bieżącego roku – mamy więc jeszcze trochę czasu na podjęcie ostatecznej decyzji. Naszym zdaniem naprawdę warto poważnie rozważyć skorzystanie z tego produktu.

Malwina
Oceń:
Ocena: 0.0/5 (liczba glosow: 0)
Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *