Ekspert finansowy
Pomagamy podejmować dobre decyzje finansowe

Kredyt gotówkowy na święta w T – Mobile

News Opublikowano: 13-12-2016
oszust

Klienci T-Mobile, którzy potrzebują dodatkowych środków pieniężnych na święta, powinni zwrócić uwagę na najnowszy kredyt gotówkowy z atrakcyjnym oprocentowaniem na poziomie minimum 4,90%. Jakie warunki należy spełnić, aby skorzystać z tego produktu zadłużeniowego w grudniu 2016?

Kredyt gotówkowy T-Mobile – warunki promocji

W ramach akcji promocyjnej „Wyprzedaż świąteczna” potencjalni kredytobiorcy mogą skorzystać z kredytu gotówkowego T-Mobile z oprocentowaniem rozpoczynającym się od 4,90%, którego okres spłaty wynosi od 3 miesięcy do nawet 10 lat. Ile środków maksymalnie może pożyczyć jeden kredytobiorca? Zgodnie z obowiązującym regulaminem, jeden klient może otrzymać od banku do 200 000 złotych.

Kredyt gotówkowy T-Mobile otrzymamy bez okazywania żadnych zaświadczeń, ale bank sprawdzi naszą historię kredytową w BIK-u. Jak wnioskować o świąteczny kredyt gotówkowy?

Wszystkie formalności można załatwić za pośrednictwem Internetu, bez konieczności osobistej wizyty w placówce, wystarczy wypełnić elektroniczny formularz. Środki mogą trafić na nasz rachunek już w tym samym dniu, w którym złożyliśmy e-wniosek. Warto dodać, że instytucja nie wymaga od klientów posiadania konta osobistego T-Mobile, o kredyt mogą się starać wszyscy, również ci, którzy nie posiadają żadnych produktów w tym banku.

Podsumowując, grudniowy kredyt gotówkowy T-Mobile to całkiem atrakcyjny produkt, jeśli planujemy zapożyczyć się w banku na święta, warto zwrócić uwagę na tę propozycję.

Malwina
Oceń:
Ocena: 0.0/5 (liczba glosow: 0)
Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *