Ekspert finansowy
Pomagamy podejmować dobre decyzje finansowe

Kredyt gotówkowy Happy End – Bank BGŻ BNP Paribas

News Opublikowano: 27-02-2017

Zbliżająca się małymi krokami wiosna to czas wielu nowych wydatków dla polskich konsumentów. Banki doskonale zdają sobie sprawę z tego faktu – wzbogacając swoje oferty produktowe o kolejne pożyczki i kredyty. Wystarczy zerknąć na najnowszą lutową propozycję BGŻ BNP Paribas – kredyt gotówkowy Happy End.

Czy warto zaciągnąć kredyt gotówkowy BGŻ BNP Paribas?

Na wstępie przedstawmy podstawowe parametry promocyjnego kredytu gotówkowego banku BGŻ BNP Paribas. Oprocentowanie tego produktu wynosi od 4,40%, a przez ostatnie 12 miesięcy spłaty kredytobiorca nie musi uiszczać żadnych odsetek– to całkiem niezła stawka patrząc na to, co ma do zaoferowania konkurencja.

Pewnym minusem oferty możemy nazwać niską kwotę maksymalną, jaką jest w stanie pożyczyć nam kredytodawca – 30 000 złotych jak na kredyt gotówkowy to trochę za mało. Minimalna wartość kredytu to 2000 złotych. Z drugiej strony 5 lat okresu kredytowania sprawia, że możemy spłacać dług w dogodnie rozłożonych ratach, nie obciążających przesadnie naszego domowego budżetu. Uzyskane środki możemy przeznaczyć na co tylko chcemy – nowe meble, remont domu, czy zagraniczną podróż.

Jak długo potrwa ta promocja? Wniosek kredytowy należy złożyć najpóźniej 30 kwietnia 2017 roku.

Malwina
Oceń:
Ocena: 0.0/5 (liczba glosow: 0)
Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *