Ekspert finansowy
Pomagamy podejmować dobre decyzje finansowe

Kredyt gotówkowy Getin Bank za darmo!

News Opublikowano: 12-12-2016
negocjacje

Getin Bank znów pozytywnie zaskakuje. Wszyscy, którym brakuje środków w domowym budżecie w związku ze zbliżającymi się świętami, powinni się zainteresować najnowszą ofertą kredytową tej instytucji finansowej. W grudniu 2016 roku nowi klienci Getin Banku mogą składać wnioski o zupełnie darmowy kredyt gotówkowy!

Kredyt gotówkowy Getin Bank bez żadnych kosztów – szczegóły promocji

Główna zaleta promocji kredytu gotówkowego Getin Banku to brak jakichkolwiek opłat w związku z zaciągnięciem zobowiązania. Co to dokładnie oznacza? Oprocentowanie kredytu gotówkowego wynosi 0%, prowizja to również 0%, koszty dodatkowe? Nie ma takich. Oddajemy dokładnie tyle samo pieniędzy ile pożyczyliśmy.

Oczywiście, żeby nie być zbyt dobrotliwym Getin Bank wprowadził znaczny limit kwotowy. O jakie sumy możemy w takim razie wnioskować? Minimalna wartość darmowego kredytu to 500 złotych, a maksymalna aż 2000 złotych. Pożyczone środki musimy zwrócić maksymalnie do roku.

Warto podkreślić, że akcja promocyjna jest dedykowana tylko dla nowych klientów instytucji. Osoby, które posiadają lub posiadały jakiekolwiek produkty Getin Banku niestety nie mogą skorzystać z darmowego kredytu gotówkowego.

Malwina
Oceń:
Ocena: 0.0/5 (liczba glosow: 0)
Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *