Ekspert finansowy
Pomagamy podejmować dobre decyzje finansowe

Kredyt gotówkowy Deutsche Bank dostępny w aplikacji

News Opublikowano: 21-12-2016

Deutsche Bank przygotował specjalną niespodziankę dla wszystkich klientów korzystających regularnie z bankowości mobilnej. Od połowy grudnia 2016 roku osoby zainteresowane kredytem gotówkowym w tej instytucji finansowej, mogą złożyć wniosek za pośrednictwem aplikacji SkyCash. Przyjrzymy się bliżej temu udogodnieniu.

Kredyt gotówkowy Deutsche Bank teraz bardziej dostępny

Jak wiadomo w okresie przedświątecznym kredyty gotówkowe rozchodzą się jak ciepłe bułeczki. Wydatków nie brakuje, a nie wszyscy klienci potrzebujący dodatkowych środków pieniężnych dysponują wolnym czasem, aby osobiście odwiedzać banki w celu złożenia wniosków kredytowych. Z tej przyczyny Deutsche Bank postanowił skorzystać z kolejnego kanału wnioskowania o kredyt gotówkowy, oferując swój kredyt za pośrednictwem coraz bardziej popularnej aplikacji SkyCash.

O jakie kwoty możemy się starać korzystając z tego rodzaju udogodnienia? Potencjalni kredytobiorcy mogą składać wniosek o kredyt gotówkowy nie przekraczający 200 000 złotych na okres nawet 120 miesięcy. Oczywiście otrzymane środki mogą zostać wydane w dowolny sposób. Oprocentowanie tego produktu zadłużeniowego zaczyna się od 4,99%.

Jak podkreślają przedstawicie Deutsche Bank, obecnie z bankowości mobilnej korzysta ponad 1,5 mln klientów, potencjał jest więc naprawdę spory. Nie trudno się domyślić, że rozpoczynająca się współpraca ze SkyCash znacznie podbije sprzedaż kredytów gotówkowych Deutsche Banku.

Malwina
Oceń:
Ocena: 0.0/5 (liczba glosow: 0)
Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *