Ekspert finansowy
Pomagamy podejmować dobre decyzje finansowe

Kredyt gotówkowy BPS dostępny online

News Opublikowano: 15-12-2016

Jak już niejednokrotnie wspominaliśmy, grudzień 2016 roku jest miesiącem obfitującym w różne bankowe promocje. Tym razem przyjrzyjmy się bliżej kredytowi gotówkowemu Banku BPS „Bezpieczna Gotówka” dostępnemu tylko za pośrednictwem Internetu. Czy warto skorzystać z tego produktu i jakie są jego podstawowe parametry?

Ile wynosi oprocentowanie promocyjnego kredytu gotówkowego BPS przez Internet?

Jak czytamy na stronie banku, klienci mogą zaciągnąć kredyt gotówkowy w Banku BPS za pośrednictwem bankowości internetowej i mobilnej na 96 miesięcy (czyli 8 lat). Potencjalni kredytobiorcy mogą również skorzystać z ubezpieczenia na życie i zdrowie przy okazji zaciągania kredytu (do wyboru mają pakiet podstawowy oraz pakiet rozszerzony).

O jakie kwoty mogą wnioskować klienci? Bank BPS pożyczy kredytobiorcom maksymalnie 100 000 złotych (minimalny próg to 2000 złotych). Instytucja gwarantuje szybkie podjęcie decyzji kredytowej oraz ograniczenie formalności do minimum. Oprocentowanie kredytu wynosi 9,00% – to sporo w porównaniu z konkurencyjnymi ofertami dostępnymi na rynku, a 11,00% prowizja jeszcze bardziej obniża opłacalność zaciągania tego zobowiązania. Bez problemu znajdziemy w grudniu kredyt gotówkowy na lepszych warunkach.

Malwina
Oceń:
Ocena: 0.0/5 (liczba glosow: 0)
Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *