Ekspert finansowy
Pomagamy podejmować dobre decyzje finansowe

Kredyt gotówkowy BOŚ Bank dostępny przez Internet

News Opublikowano: 19-01-2017

BOŚ Bank postanowił pójść za duchem czasu i udostępnić swój gotówkowy kredyt za pośrednictwem sieci. To duże udogodnienie dla klientów regularnie korzystających z bankowości elektronicznej. Przyjrzyjmy się z bliska warunkom tego produktu zadłużeniowego. Czy zaciąganie kredytu gotówkowego online jest opłacalne?

Internetowy kredyt gotówkowy w BOŚ Banku – podstawowe informacje

Oprocentowanie kredytu gotówkowego online wynosi tylko 2,99% – to naprawdę bardzo korzystna stawka. Z kolei prowizja za udzielenie kredytu w BOŚ Banku jest na poziomie 8,99%, to całkiem standardowa oferta. O jakie kwoty może wnioskować potencjalny kredytobiorca? Minimalna wartość kredytu gotówkowego online to 1000 złotych, a maksymalna – 25 000 złotych. Pozyskane środki możemy wydać na dowolny cel. W jakim czasie klient mus uregulować zaciągnięty dług? Jak czytamy w regulaminie oferty, spłata kredytu może wynieść od dwóch miesięcy do trzech lat.

Kto może zaciągnąć przez Internet kredyt gotówkowy BOŚ Banku? Wszyscy klienci, którzy są posiadaczami rachunków osobistych w tej instytucji oraz posiadający karty płatnicze banku. Czy warto skorzystać z tej oferty? Naszym zdaniem warto, porównując warunki tego kredytu z tym co proponuje aktualnie konkurencja, wypada on naprawdę nieźle.

Malwina
Oceń:
Ocena: 0.0/5 (liczba glosow: 0)
Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *