Ekspert finansowy
Pomagamy podejmować dobre decyzje finansowe

Kredyt firmowy przez Internet Idea Bank doceniony

News Opublikowano: 12-09-2016
pracownik

Kredyt Fair to jeden z popularniejszych produktów pożyczkowych Idea Bank, który mimo, iż jest dostępny na rynku dopiero od kilku miesięcy, wygrywa wiele rankingów kredytowych. Jak czytamy na stronie internetowej instytucji we wrześniu 2016, ten kredyt gotówkowy jest liderem wśród kredytów według serwisu Total Money. Przypomnijmy kluczowe parametry tego produktu.

Tani kredyt dla firm online – co warto o nim wiedzieć?

Idea Bank stworzyło ofertę kredytową, która stanowi mocną konkurencję dla propozycji innych banków. Pożyczkobiorca może wnioskować o kredyt firmowy bez zabezpieczeń do 50 000 złotych środków przy relatywnie niewielkich kosztach. Przedsiębiorca nie musi składać wizyty w oddziale banku, wszystkie formalności można załatwić za pośrednictwem Internetu. Wystarczy okazanie historii firmowych rachunków bankowych za ostatnie pół roku.To nie wszystko.

Warto podkreślić, że kredyt firmowy Idea Bank cechuje się przede wszystkim korzystnym oprocentowaniem na poziomie 4,99%. Brak prowizji i opłat dodatkowych z pewnością przyczyniły się do sukcesu sprzedażowego tego produktu. Ponadto instytucja nie wymaga od właścicieli firm zaświadczeń z Urzędu Skarbowego oraz Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, to duży plus.

Kredyt Fair to idealne rozwiązanie dla firm, które potrzebują szybko środków pieniężnych, bez konieczności załatwiania wielu formalności w oddziale.

Malwina
Oceń:
Ocena: 0.0/5 (liczba glosow: 0)
Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *