Ekspert finansowy
Pomagamy podejmować dobre decyzje finansowe

Kredyt całkowicie zdalnie z BZ WBK

News Opublikowano: 30-07-2016
lokata-bankowa

Banki inwestują w kolejne kanały dystrybucji swoich produktów. Nie inaczej postępuje Bank Zachodni WBK. Od końca lipca 2016 instytucja finansowa uruchomiła nową usługę – TeleKlik, dzięki której klienci mogą uzyskać kredyt bez konieczności wychodzenia z domu. Na czym dokładnie polega ta nowość w ofercie banku?

Kredyt BZ WBK online – jak to działa?

Zasady działania procedury udzielania kredytu bankowego z TeleKlik są bardzo proste i intuicyjne. Klient wybiera dowolny kredyt dzwoniąc na infolinię i już podczas wstępnej rozmowy otrzymuje informację o przyznaniu (lub nie) kredytu. Następnie kredytobiorca loguje się w serwisie bankowości elektronicznej BZWBK24, gdzie czeka już na niego przygotowana umowa kredytowa.

W taki oto sposób, w nie więcej niż 30 minut otrzymujemy kredyt w całkowicie zdalny sposób, bez konieczności wychodzenia z domu. To tylko jedna z opcji. Potencjalni kredytobiorcy mogą zainicjować proces wnioskowania o kredyt nie tylko za pośrednictwem infolinii, ale i chatu, e-maila, czy video. Z oferty kredytowej BZ WBK mogą skorzystać Ci klienci, którzy osiągają stałe dochody na odpowiednim poziomie i regularnie spłacają swoje pozostałe zobowiązania.

Czy warto zdalnie starać się o kredyt? Z pewnością dzięki takiemu rozwiązaniu, wnioskowanie o dodatkowe środki finansowe będzie jeszcze łatwiejsze i szybsze. W ciągu najbliższych miesięcy przekonamy się, czy usługa TeleKlik spotka się z ciepłym przyjęciem ze strony potencjalnych kredytobiorców.

Malwina
Oceń:
Ocena: 0.0/5 (liczba glosow: 0)
Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *