Ekspert finansowy
Pomagamy podejmować dobre decyzje finansowe

Korzystasz z leasingu Raiffeisen? To promocja dla Ciebie

News Opublikowano: 17-08-2016
auto

Okres wakacyjny to czas, gdy wiele instytucji finansowych oferuje ciekawe promocje dla swoich stałych i rzetelnych klientów. Nie inaczej postąpił Raiffeisen Polbank. Wszyscy, którzy korzystają z usług leasingowych banku, mogą w sierpniu 2016 roku wziąć udział w akcji promocyjnej „Wakacyjnego limitu leasingowego z kartą paliwową”. Na czym dokładnie polega ta promocja?

Profity dla uczciwych leasingobiorców – Raiffeisen

Wszyscy klienci, którzy rzetelnie i terminowo spłacali zaciągnięte zobowiązania, mogą wziąć w leasing kolejny przedmiot na uproszczonych warunkach i przy minimum formalności (Raiffeisen Leasing nie wymaga dostarczenia dodatkowych dokumentów).

Właściciele firm, którzy nie mają problemów z terminową regulacją zobowiązań, w ramach sierpniowej promocji mogą skorzystać z finansowania wynoszącego nawet do 400 000 złotych. Raiffeisen przyznaje limit na konkretny sprzęt/urządzenie/pojazd. Warto podkreślić, że limit dotyczy nie tylko leasingu, ale i pożyczek w tej instytucji finansowej.

To nie koniec profitów dla przedsiębiorców. Najbardziej solidni klienci mogą również skorzystać z karty paliwowej, która umożliwia tankowanie samochodu z terminem płatności odroczonym aż o 1,5 miesiąca.

Możliwość skorzystania z kolejnego leasingu, czy pożyczki na preferencyjnych zasadach oraz karta paliwowa z odroczonym terminem płatności to udogodnienia, które warto wziąć pod uwagę rozważając udział w najnowszej akcji promocyjnej Raiffeisen.

Malwina
Oceń:
Ocena: 0.0/5 (liczba glosow: 0)
Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *