Ekspert finansowy
Pomagamy podejmować dobre decyzje finansowe

Konto Zyskowne 2,80% w Idea Banku

News Opublikowano: 19-01-2017

Styczeń 2017 to okres intensywnych działań marketingowych i nie tylko, ze strony wielu banków. Jedne podnoszą opłaty, inne startują z nowymi akcjami promocyjnymi swoich produktów próbując zdobyć kolejnych klientów. Idea Bank wraz z nowym rokiem oferuje klientom konto oszczędnościowe z całkiem atrakcyjnym oprocentowaniem na poziomie 2,80% – to więcej niż na wielu krótkoterminowych lokatach. Przyjrzyjmy się bliżej warunkom tej propozycji.

Konto Zyskowne 2,80% Idea Bank – to musisz wiedzieć

Konto Zyskowne może założyć zarówno stały, jak i nowy klient Idea Banku, co więcej jedna osoba może zostać posiadaczem nawet trzech rachunków, to dosyć niestandardowe rozwiązanie. Konto oszczędnościowe na promocyjnych warunkach mogą założyć zarówno klienci indywidualni, jak i prowadzący działalność gospodarczą.

Aby móc uzyskać oprocentowanie na poziomie 2,80% uczestnicy promocji będący klientami indywidualnymi muszą zasilić rachunek kwotą minimum 1000 złotych i dokonać transakcji z wykorzystaniem otrzymanej karty płatniczej na przynajmniej 100 złotych. Ci z kolei, którzy prowadzą własny biznes muszą wpłacić na konto co najmniej 2000 złotych.

Czy warto założyć ten rachunek osobisty? Jeśli potrzebujemy nowego konta z pewnością nie zaszkodzi wziąć pod uwagę propozycji Idea Banku, aktualnie to jedna z lepszych ofert na rynku.

Malwina
Oceń:
Ocena: 0.0/5 (liczba glosow: 0)
Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *