Konto w banku dla studenta

Na preferencyjne warunki prowadzenia rachunku osobistego mogą liczyć między innymi studenci, którzy stanowią łakomy kąsek z punktu widzenia banków, bowiem wielu z nich dopiero wybierając się na studia podejmuje decyzję o założenia konta. Zdecydowana większość rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych jest darmowa.

Najpopularniejsze konto dla studentów znajdziesz w PKO BP

Bardzo popularne „Konto dla Młodych” posiada w swojej ofercie PKO Bank Polski, którego propozycja dedykowana jest dla klientów od 18 do 26 roku życia. Prowadzenie konta jest darmowe, a chcąc uniknąć opłaty za kartę wystarczy wykonać co najmniej pięć transakcji bezgotówkowych. Bezpłatne pozostają także wypłaty z bankomatów w Polsce i za granicą. Dużą zaletą konta PKO Banku Polskiego jest bardzo funkcjonalna aplikacja mobilna IKO, która ma szansę przypaść do gustu podążającym za innowacjami studentom. Nie bez znaczenia pozostają atrakcyjne bonusy, które regularnie gwarantuje bank osobom zakładającym rachunek. Są nimi między innymi bilety do kina i bony do sklepów.

Darmowy Nest Bank ze znakomitymi produktami oszczędnościowymi

System rezerwacjiwizyt onlinedla Twojej firmyTestuj 30 dni za darmo >
System rezerwacjiwizyt onlinedla Twojej firmyTestuj 30 dni za darmo >

Godne zainteresowania konto osobiste dla młodych jest w stanie zaproponować także Nest Bank. Założenie Nest Konta i wykonanie transakcji kartowej premiowane jest obecnie dwoma biletami do kina Helios, a bezpłatne pozostaje prowadzenie konta i korzystanie z karty debetowej. Szczególnie usatysfakcjonowani mogą być studenci, którzy lubią oszczędzać, bowiem w Nest Banku znajdą konto oszczędnościowe na 2,25% oraz lokaty, których oprocentowanie potrafi sięgnąć nawet 4%. Konto wyróżnia się możliwością wykonywania przelewów natychmiastowych już za 1 zł (do kwoty 1000 zł).

Konto 360° Student z moneyback w Millennium Banku

Studenci mogą zainteresować się także ofertą Millennium Banku, który przygotował Konto 360° Student. Nowi klienci mogą skorzystać z nawet 360 zł moneybacku, a także nieoprocentowanego limitu w koncie osobistym, który jest bezpłatny, gdy jest wykorzystywany przez maksymalnie 7 dni w miesiącu. Prowadzenie Konta 360° Student jest darmowe, a na uniknięcie opłaty za kartę pozwala wykonanie co najmniej jednej transakcji kartą. Wypłaty z bankomatów w Polsce nie kosztują nic, jeśli klient wykona minimum jedną płatność kartą. W przeciwnym wypadku wypłaty z bankomatów BZ WBK i Planet Cash wiążą się z prowizją 1 zł, a z pozostałych kosztują 5 zł z wyjątkiem bankomatów należących do Banku Millennium (są bezwzględnie darmowe).

Darmowy rachunek dla studentów posiada także Idea Bank

Mnóstwo plusów z punktu widzenia studentów potrafi zdobyć także Konto Idealne w Idea Banku. Rachunek charakteryzuje się brakiem opłat za jego prowadzenie i obsługę karty debetowej, a także za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce. Z kolei wypłaty z bankomatów za granicą wiążą się z koniecznością poniesienia opłaty w wysokości 2% wypłacanej kwoty (minimum 10 zł). Idea Bank gwarantuje studentom możliwość wykonania dwóch darmowych przelewów natychmiastowych oraz przelewów SEPA w miesiącu.

Chcesz porozmawiać
z Ekspertem Finansowym
na ten temat?
(bezpłatnie i bez zobowiązan)

Kredyt hipoteczny dla osób nie będących w związku małżeńskim

Kredyt hipoteczny dla małżeństw, czy singla jest powszechny, jak jednak wynika z badań GUS, coraz więcej młodych osób woli...

Kredyt hipoteczny w Millennium Bank

Kredyt hipoteczny Millennium to oferta skierowana do wszystkich osób, które chcą w końcu zamieszkać „na swoim” i cieszyć się...

program tarcza antykryzysowa

Tarcza antykryzysowa

Tarcza Antykryzysowa to rozwiązanie, które ma wspomóc polskie firmy przed negatywnymi konsekwencjami pandemii Covid- 19. Specjalnie dla Was zebraliśmy...

Udostepnij:
Ocen na ile artykul byl dla Ciebe korzystny:
GD Star Rating
loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Scroll to top