Ekspert finansowy
Pomagamy podejmować dobre decyzje finansowe

Konto oszczędnościowe jak lokata – 3,00%

News Opublikowano: 11-09-2016
oszczednosci

W ostatnim czasie trudno nie zauważyć pewnego trendu – oprocentowanie kont oszczędnościowych jest wyższe niż oprocentowanie lokat. Niedawno Getin Bank wystartował z promocją konta 2,80%, a teraz w jego ślady poszedł Eurobank, który zaoferował klientom we wrześniu 2016 rachunek oszczędnościowy z najwyższym oprocentowaniem na rynku na poziomie 3,00% – to więcej niż niejeden depozyt konkurencji. Przyjrzymy się bliżej tej ofercie.

Konto oszczędnościowe z wysokim oprocentowaniem – warunki promocji

Ekstra Zysk to rachunek oszczędnościowy dedykowany przede wszystkim dla nowych klientów (stali klienci mogą liczyć tylko na stawkę 2,00% przy wpłacie do 30 000 złotych – nadwyżka zostanie objęta 1,50% oprocentowaniem). Maksymalna kwota, którą możemy wpłacić będąc nowym klientem, by wciąż być uprawnionym do 3,00% zysku to 30 000 złotych (wyższe kwoty będą oprocentowanie na poziomie 2,00%). Jak czytamy w regulaminie promocji, bank dopisuje odsetki do rachunku każdego dnia.

Zakładając konto Ekstra Zysk, nie poniesiemy opłat z tytułu wypłat gotówki z bankomatów zagranicą, w Polsce ani wydania karty debetowej. Dokonując co miesiąc płatności kartą na kwotę przynajmniej 500 złotych zostaniemy zwolnieni z kosztów za jej używanie. Oferta posiada jeden haczyk – aby móc skorzystać z oferty nie możemy posiadać innego rachunku w tym banku od minimum 12 miesięcy.

Akcja promocyjna konta oszczędnościowego Ekstra Zysk potrwa do 20 września bieżącego roku. Warto rozważyć tę ofertę – to ciekawa alternatywa dla standardowej lokaty bankowej.

Malwina
Oceń:
Ocena: 0.0/5 (liczba glosow: 0)
Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *