Ekspert finansowy
Pomagamy podejmować dobre decyzje finansowe

Konto jak lokata bankowa – Lion’s Bank

News Opublikowano: 16-08-2016
lokata bankowa

Ze względu na to, że oprocentowanie lokat bankowych jest w ostatnich miesiącach bardzo niskie, wielu oszczędzających skłania się ku innym produktom bankowym. Z myślą o takich osobach, Lion’s Bank przygotował w sierpniu 2016 specjalną ofertę konta oszczędnościowego z całkiem korzystnym oprocentowaniem (równym lub nawet przewyższającym nie jeden depozyt). Przyjrzyjmy się z bliska tej propozycji.

Rachunek oszczędnościowy jak lokata – podstawowe informacje

Wszyscy klienci, którzy zdecydują się na założenie konta oszczędnościowego Excellence Lion’s Bank, mogą liczyć na oprocentowanie wpłaconych środków pieniężnych na poziomie 2,70% w skali roku. Oferta skierowana jest zarówno do stałych, jak i zupełnie nowych klientów. Warto wspomnieć, że oszczędzających nie obowiązują żadne limity kwotowe, możemy zasilić rachunek oszczędnościowy dowolną kwotą.

Czy jest tu jakiś haczyk? Otóż jest. Standardowe oprocentowanie na tym koncie wynosi tak naprawdę 1,50%, aby móc skorzystać z poziomu 2,70% musimy najpierw zasilić rachunek oszczędnościowy kwotą o wartości minimum 12 000 złotych (przelew z innego banku, wpłatomat) lub zrealizować bezgotówkowe transakcje kartą płatniczą na przynajmniej 3000 zł. Z drugiej strony jest to bank nastawiony na klientów z zasobniejszym portfelem, więc takie wymogi nie powinny nikogo dziwić.

Konto oszczędnościowe Excellence to aktualnie jedna z lepszych ofert na rynku (o ile dysponujemy większymi oszczędnościami). Jeśli szukamy alternatywy dla lokat bankowych, warto rozważyć ulokowanie środków na rachunku oszczędnościowym Lion’s Bank.

Malwina
Oceń:
Ocena: 0.0/5 (liczba glosow: 0)
Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *